Metamfetamina czy amfetamina?

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Jestem tu nowy, więc to może być naprawdę głupie pytanie. Kupiłem "amfetaminę", ale testy odczynników wykazały obecność metamfetaminy. Wyślę próbkę do badania, aby uzyskać stosunek metamfetaminy do amfetaminy. Rozumiem, że amfetamina jest bezpieczniejsza niż metaamfetamina. Czy jest więc możliwe wzięcie tej mieszanki metamfetaminy i amfetaminy i przekształcenie części metamfetaminy w zwykłą amfetaminę?

Aby wyjaśnić, dlaczego o to pytam, zamierzam używać tego tylko w celu zwiększenia wydajności pracy. Nie jestem zainteresowany używaniem rekreacyjnym.

Dzięki za poświęcenie czasu na moje głupie pytanie :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Z pewnością da się to zrobić. Nigdy nie zastanawiałem się nad tym pomysłem, więc nie wiem jak to zrobić, ale się dowiem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zauważyłem około tuzina takich metod, które NIE wymagały trudnych do zdobycia chemikaliów, w tym redukcji w THF przez godzinę i,
"Reaktywne warunki N-demetylacji MA zostały przetestowane przez naprzemienne stężenie NaOH lub żelazicyjanku. Wyniki pokazały, że przy wysokim stężeniu NaOH (4M) szybkość reakcji uległa spowolnieniu, ale wydajność AP była wyższa niż przy niskim stężeniu NaOH. Brak konwersji między typem d- i ℓ potwierdzono za pomocą analizy HPLC nawet w wysoko alkalicznym środowisku reakcyjnym."

4mol wodorotlenku sodu
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Amfetamina jest tylko nieznacznie bezpieczniejsza, a metamfetamina jest prawie identyczna z amfetaminą, z wyjątkiem tego, że działa dłużej. Zamiana amfetaminy na metamfetaminę byłaby niepraktyczna i wiązałaby się ze sporymi stratami. To powiedziawszy, rodzi pewne pytania o to, co tak naprawdę masz i w ogóle bym tego nie brał.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Dzięki za twój wkład.
Właśnie dlatego zamierzam poddać go testom laboratoryjnym. Tylko w ten sposób będę miał pewność, co to jest.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kolejne pytanie, które powinienem zadać jako pierwsze, brzmi: jakiego odczynnika użyłeś?
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Powinienem był doprecyzować! Korzystając z zestawu testowego i przewodnika po wynikach od dancesafe, użyłem Marquis (kolor wskazywał na metamfetaminę lub amfetaminę), Simon's (niebieski wskazywał na obecność MDMA, 5/6-apb, 5-6 mapb, metylon, NEP lub 4-MMC) i Froedhe (brak reakcji). Najlepsze dopasowanie to metamfetamina. Chociaż przeglądając teraz wykres, powinienem przetestować z Liebermanem i być może Mandelinem, Mecke i Folinem, aby mieć dodatkową pewność.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dostałem 1 dolara za katyninę
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Lieberman, Mandelin, Mecke i Folin byli zgodni z metamfetaminą/amfetaminą.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Czy próbowałeś myć różnymi rozpuszczalnikami?
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Nie, nie mam dosłownie żadnej wiedzy chemicznej poza oglądaniem NileRed na Youtube i chemii 101/102 na studiach lol. Pomyślałem, że zapytam tutaj, aby dowiedzieć się, jakie mogą być możliwe opcje, a następnie wypróbować każdą, którą mogę bezpiecznie zrobić. (Z oczekiwaniem, że nie będę miał żadnych opcji, które mógłbym bezpiecznie wypróbować).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metamfetamina nie jest tak niebezpieczna i jest lekiem na receptę w małych dawkach. Problem pojawia się przy dawkach rekreacyjnych. Zwykle palę 20-krotność dawki terapeutycznej, aby się naćpać
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Po spożyciu do tej pory do 60 mg proszku, zaczynam myśleć, że może to być głównie wypełniacz (jak kofeina) i prawie żadna meta/amp. Wysłałem próbkę do testów laboratoryjnych, więc przekonamy się za kilka tygodni.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Wyniki badań laboratoryjnych wróciły.
  • Metamfetamina: 2
  • Metylosulfonylometan : 1
Laboratorium niestety nie raportuje obojętnych wypełniaczy, więc nie mogę przetestować mojego założenia, że był w nim również wypełniacz. Szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, że w ogóle było dużo mety. W każdym razie nie sądzę, że warto próbować przekształcić metę w zwykły wzmacniacz. W każdym razie dzięki za odpowiedzi.
 
Top