Metamfetamina poprzez szczegółową syntezę efedryny lub pseudoefedryny?

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Witam, czy ktoś ma książkę lub poradnik jak zrobić metamfetaminę metodą efedrynową lub pseudoefedrynową, napisaną profesjonalnie i krok po kroku?

Czytałem książkę "Sekrety produkcji metamfetaminy", ale szukałem czegoś bardziej szczegółowego i poradnika krok po kroku.

Z góry dzięki!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Czy masz już czystą efedrynę lub tabletki, czy potrzebujesz syntezy efedryny?
 
Last edited by a moderator:

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Mam już 2 kg czystej efedryny i 3 kg pseudoefedryny. Potrzebuję szczegółowego przewodnika krok po kroku, jak przekształcić je w metamfetaminę! Czy ktoś może pomóc?
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Niestety mój znajomy tutaj nikogo nie uczy, a nawet jeśli zna, to nie pomoże, bo wszyscy kłamią. Nie wiem, nie znam się, zrób tak, nikt mi nie pokazał, nagle dwa filmiki to czerwony fosfor, to kłamstwo
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-from-ephedrine-tablets.302/
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Cześć

Przeczytałem i sprawdziłem ten link, a także komentarz, ale moje pytanie brzmi: czy recepta ma taką samą ilość dla wszystkich tych 3 różnych efedryny:

1. pseudoefedryna
2. Sudoefedryna
3. Efedryna
(przy okazji nie mogę znaleźć wszystkich NUMERÓW CAS) i (jak odróżnić te 3)

Czy coś się zmieni?
Czy jest to tylko wydajność na końcu w produkcie końcowym, czy jakość, czy...?

Dziękuję
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Cześć, to do efedryny w tabletce. Ponadto otrzymasz mieszaninę izomerów metylu, a nie w 100% ten sam izomer co efedryna.
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ok, dziękuję, ponieważ chcę zamówić luzem, a nie w tabletkach i widziałem, że mają 3 różne nazwy, niektóre w proszku, niektóre w płynie, więc chciałem bezpośrednio kupić najlepszy i nie miałem pojęcia o dokładnej różnicy we wszystkich tych 3 opcjach.
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Mam też szczegółową syntezę i mogę ci pomóc, jeśli chcesz.
Ale skąd wziąłeś tyle PSE? Chcę kupić coś czystego, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Czy udało Ci się pomyślnie przeprowadzić syntezę tą drogą?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Mój bracie, zazwyczaj bardzo trudno jest znaleźć szczegółowy przewodnik po syntezie. Wszędzie notuję najdrobniejsze informacje. Staram się stworzyć przewodnik krok po kroku. Jeśli mi się uda, dodam go tutaj w formie pisemnej.
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Cześć.

Mój przyjacielu, czy informacje tutaj nie są dla ciebie wystarczające?

Po drugie, większość ludzi tutaj tworzy najlepsze filmy i najlepsze szczegóły dotyczące produkcji wielu rodzajów leków i wyjaśniają je krok po kroku, a także zapewniają bibliotekę z wieloma książkami zawierającymi informacje o lekach i wszystko, czego musisz się nauczyć
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Tak, informacje tutaj zawarte są wystarczające. Próbuję powiedzieć, że początkujący zazwyczaj szukają bardziej szczegółowych informacji. Ja na przykład znajduję drobne przypisy z bardzo różnych miejsc i zapisuję je w swoich notatkach. Każdy chce przygotować przewodnik dla siebie, prawda? :)
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Dobra robota przyjacielu, rozumiem cię.
 
Top