Metody syntezy amfetaminy

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Szukam metody syntezy amfetaminy w moim laboratorium. Mam wykształcenie chemiczne, ale prawie żadnego doświadczenia. Dlatego nie wiem, którą metodę syntezy wybrać.

Byłoby pomocne, gdyby ktoś z was, kto ma doświadczenie w tej dziedzinie, mógł opisać lub odnieść się do metod syntezy, ich zalet i wad, takich jak: koszt produkcji, złożoność chemiczna, wydajność, jak łatwo lub trudno jest uzyskać prekursory z rynku, jak łatwo lub trudno jest uzyskać czysty produkt (dla mnie ważne jest, aby dostarczyć produkt wysokiej jakości, aby był bezpieczny w użyciu dla naszych bliźnich), czas trwania i inne istotne kwestie.

Dziękuję.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Dzięki dostępności odczynników, syntezę amfetaminy można opanować w kilku próbach. Na początek radziłbym sprawdzić dostępność jednego z dwóch odczynników, które nadają się do syntezy. Są to fenyloaceton (CAS 103-79-7) lub 1-fenylo-2-nitropropen (CAS 705-60-2). Jeśli uda ci się znaleźć któryś z nich, możesz zdecydować się na metodę syntezy.
 

TJD

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Cześć, czy znasz syntezę krok po kroku od p2p do amfetaminy, potrzebne materiały i sprzęt?
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3

http://www.nwafs.org/newsletters/SyntheticAmphetamine.pdf
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hej kolego, ktoś mi zasugerował, że te amfetaminy można zsyntetyzować z chlorku benzylu. Najpierw zrób z niego odczynnik Grignarda, a następnie zareaguj z aldehydem octowym, a otrzymasz alkohol. W reakcji z amoniakiem lub dimetyloaminą otrzymamy produkt. Bez szkodliwych metali, bez zakazanego odczynnika. Wystarczy kilka przykładowych kroków i można uzyskać wyjątkowo czysty produkt. Co sądzisz o tym sposobie, nie próbowałem go.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Cześć, myślałem o tym temacie, ale ta substancja jest wyjątkowo nieprzyjemna (ma silny zapach). Wspomniałem o tym tutaj. Czy jesteś pewien, że chlorek benzylu nie jest zabroniony w twoim kraju? @HIGGS BOSSON
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tak, jestem pewien, że jest dostępny w mojej okolicy. Jeśli chodzi o silny zapach, może potrzebujemy wyciągu, maski lub czegoś podobnego. Niestety, eter i THF są tutaj zabronionymi rozpuszczalnikami.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Dziękuję. Dowiem się więcej o tej metodzie.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Dziękujemy za dodatkowe informacje.
 
Top