Synteza metylonu metodą shake and bake?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Witam, widziałem syntezę metylonu i wygląda to dość podobnie do syntezy 4mmc, z prawie takimi samymi krokami....

Jeśli zastąpię 2B4M przez 2-bromo-3',4'-(metylenodioksy)propiofenon to może zadziałać?

Jest to przypuszczenie, więc prawdopodobnie się mylę:

1. Umieść 10g 2-Bromo-3',4'-(metylenodioksy)Propiofenonu i 50ml DCM i mieszaj aż 2B34MP się rozpuści.
2. Dodać 20ml M40% wodnego i mieszać przez 10 minut (kolba musi być zamknięta, aby gaz M40 się nie ulatniał).
3. Oddzielić 2 warstwy i zachować dolną warstwę (wolną zasadę metylonową w DCM).
4. Aby usunąć całą metyloaminę z górnej warstwy, przemyć 3,4 razy wodą destylowaną/demineralizowaną.
5. Weź 4-5 ml kwasu HCl i dodawaj kropla po kropli, aż pH wyniesie 5-6 i powoli mieszaj.
6. Dodać 50 ml zimnego acetonu (czystego) i nadal powoli mieszać.
7. Gdy otrzymasz białe mleko, przefiltruj je za pomocą bibuły filtracyjnej lub kawałka koszuli lub czegoś innego.
8. Jeśli metylon nie jest wystarczająco czysty, możesz umieścić metylon w filtrze lub kawałku koszuli i powoli dodawać aceton, aby usunąć resztę zanieczyszczeń.

Wydaje się to dobre, ale nie sądzę, aby było to możliwe, nie wiem, czy ktoś może mi wyjaśnić, czy ta metoda jest dobra, czy nie?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie katynony wymagają tego samego prostego sposobu i jeśli zaczniesz syntezę od 52190-28-0 laboratoryjnej klasy technicznej, nie będziesz miał problemu z dostosowaniem syntezy do swojej formy shake and bake, z pewnością niektóre adaptacje, takie jak wydłużenie czasu i przeprowadzenie ekstrakcji z fazy wodnej, ponieważ z pewnością jakiś produkt zostanie w niej zatrzymany, ale ogólnie twoje wyjaśnienie jest poprawne i będzie działać dobrze.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Tak, może 10 minut to za krótko, myślę, że mogę mieszać, aż wolna baza metylonu nie zmieni już koloru, myślę, że przetestuję, ale nie wiem, gdzie mogę kupić 10-20 g 52190-28-0, widziałem made-in-china ect, ale myślę, że MOQ to 1 kg lub smtg, a jeśli zrobią próbkę, podatki od wysyłki będą drogie, a ja nie chcę dotykać Brome, jestem początkującym, więc jestem ostrożny i nie mam chemii (szklanki, kolba, skraplacz...)..) w każdym razie, więc ;)

A skąd masz ten różowy kolor swojego Bk-MDMA? :love:
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Cześć przyjacielu, ten różowy kolor został dodany w fazie rekrystalizacji poprzez dodanie spożywczego różowego barwnika w proszku.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
dodanie koloru nie wpływa na jakość produktu
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
na dcm nie ma reakcji aminowania w 30 min.XD
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Mój błąd, nie przeczytałem poprawnie, to jest z NMP, nie DCM, DCM był do bromowania

Więc z DCM, 2 godziny są dobre**
 
Top