dawkowanie metylofenidatu

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
czy ktoś może mi pomóc z dawkowaniem metylofenidatu? dawka, która sprawi, że poczuję się na haju. przeczytałem to z artykułu, jeśli ritalin jest wstrzykiwany dożylnie, może faktycznie wywołać haj zbliżony do kokainy, nie wiem, czy to prawda, ale naprawdę muszę znać niewłaściwą dawkę i, byłoby bardziej pomocne, gdyby dawka była przeznaczona do podawania dożylnego.
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
47
Points
3
Stosowanie metylofenidatu dożylnie jest niemal irracjonalne. Lek ten jest stosowany głównie w leczeniu uzależnień od środków psychostymulujących oraz w leczeniu ADHD. Ma bardzo łagodną farmakokinetykę, która zredukuje do zera możliwość osiągnięcia efektu kokainowego haju. Istnieją również trudności techniczne z przygotowaniem do dożylnego podawania tabletek w postaci ritalliny. O wiele bardziej racjonalne jest stosowanie narkotyków takich jak mefedron, metylon lub MDPV do podawania dożylnego z wpływem na ośrodki dopaminergiczne mózgu. Będzie to bliższe hajowi kokainowemu. Zawsze jednak należy sprawdzić dawkę dożylną tego rodzaju narkotyków i zachować ostrożność.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
25
Reaction score
10
Points
3
Nie polecam tego, ale kiedyś wstrzykiwałem generyczny pomarańczowy metylofenidat 20 mg z Danbury Pharmaceuticals. Robiłem do 7 tabletek w 3 ml strzykawce po podgrzaniu w wodzie. Ogromny przypływ energii, prawie nie mogłem oddychać. To było prawie dokładnie jak dożylna kokaina, ale krótkotrwała, a powrót do bani... Danbury 20s miał najmniejszą ilość buforów, większość innych marek po prostu żeluje. Ja bym po prostu wciągnął. Bądź bezpieczny!
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
257
Reaction score
279
Points
63
To okropne! Kategorycznie zabrania się podawania tabletek dożylnie! Pamiętaj o tym, proszę!
 
Top