Bardziej atrakcyjny sposób na uzyskanie 1 litra oleju A freebase

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Witam, chciałbym się dowiedzieć jaka jest najłatwiejsza droga do uzyskania a-oil amfetaminy freebase. Próbowałem kilku, ale różne problemy, takie jak trudność pracy z 1 kilogramem P2NP lub koszt odczynników sprawiają, że je odrzucam. Mój cel jest skromny, to produkcja 1 litra a-oleju w jednym kroku. Powinieneś także wziąć pod uwagę prekursory, P2NP w tej chwili jest łatwy do zdobycia, ale może P2P nie jest tak łatwy lub konwersja z P2NP do P2P ma duże straty.

Dziękuję!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Nie można wyprodukować oleju amfetaminowego w jednym kroku, istnieje kilka przewodników i dróg wytwarzania amfetaminy, o których można przeczytać tutaj " Amfetamina (fenyloetyloamina) ".

Pozdrawiam
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dzięki, ale... Wiem co nieco o forum, czytałem i wiem co jest publikowane, próbowałem 2 dróg i to o co pytam to opinia kogoś kto jest zainteresowany pomocą.

Eksperymentowałem z


P2NP Al/Hg
P2NP z NaBH4/CuCl2
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Jeśli jesteś zaznajomiony z forum, to możesz również zauważyć, że Administratorzy/Moderatorzy/Eksperci i członkowie forum z doświadczeniem bardzo nam pomagają. Więc jakąkolwiek drogę wybrałeś, wejdź do tematu i zadaj pytanie bezpośrednio na temat syntezy.

Jeśli chcesz uzyskać osobistą pomoc, zawsze możesz utworzyć bilet po lewej stronie na pasku menu "Ticket > Open New Ticket" i zadać swoje pytania bezpośrednio ekspertom.

Pozdrawiam
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Masz rację. Tutaj bardzo pomagają. Komu pomagasz tymi komentarzami o pustej treści? Mimo wszystko dzięki. Ja też lubię
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Olej A był prawdopodobnie najbardziej poszukiwanym produktem chemicznym w 2022 roku.
Prawdziwi chemicy nawet nie wiedzieli, co to jest, co jest takie zabawne.
streetlife
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

nutshellghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ile możemy zrobić za jednym razem tą metodą P2NP z NaBH4/CuCl2.
Którą metodę zasugerujesz nowicjuszowi takiemu jak ja...?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Witam, sposób z borohydrydem pozwala na wykonanie partii na dużą skalę. Polecam zacząć od metody Al/Hg (link powyżej).
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dzięki
 
Top