Wielokilogramowa synteza cGMP MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Cześć,

Co sądzisz o tym syntezatorze?

Wielokilogramowa synteza cGMP MDMA

https://pubs.acs.org/doi/pdf/10.1021/acsomega.1c05520

Dzięki.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Przyjrzałem się temu pokrótce jakiś czas temu. cGMP to skrót od Current Good Manufacturing Process. Jeśli jestem na właściwej stronie, ten artykuł jest bardziej skierowany do laboratoriów rządowych, które próbują korzystać z procesu produkcyjnego zatwierdzonego przez cGMP. Jest to ukierunkowane na badania kliniczne i badania zatwierdzone przez FDA. Myślę, że to przesada, ale może to być dobra wiedza w tym artykule. Zauważyłem, że wiele osób zajmujących się tego typu "hobby" nie przejmuje się wyrzucaniem rtęci do swojego ulubionego starego lasu, który zapamiętali jako dziecko. Myślę, że wszyscy powinniśmy zniechęcać do używania rtęci. Rtęć zła.
 
Last edited:

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
To działa i zostało osobiście zweryfikowane na małą skalę. Ale pozyskiwanie niektórych prekursorów sprawia, że nie jest to idealne rozwiązanie dla większości chemików. Również reakcja Grignarda na dużą skalę jest dla mnie koszmarem. Istnieją znacznie lepsze metody, które nie wymagają egzotycznych chemikaliów i wrażliwych warunków reakcji.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Całkowicie się zgadzam. Użyłem merc tylko 1 raz do przetestowania syntezatora i dostarczyłem ten odpad merc we właściwe miejsce z "pomocą" znajomego, który pracuje w tym miejscu ;-)
 
Top