MÓJ OSTATNI POST!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mój ostatni post jest dla mnie bardzo smutny, ale nie mogę tolerować pewnych zachowań, gdy moim jedynym celem jest dzielenie się i pomoc.

Nie napiszę nic więcej, nie pomogę nikomu przez PM ani w żaden inny sposób, co osiągnąłeś, traktując w ten sposób altruistycznych ludzi bez jakiegokolwiek interesu ekonomicznego lub osobistego, tylko zachętę do dzielenia się doświadczeniami. Może to być sytuacja do rozważenia przez administratorów forum, aby spróbować uniknąć przyszłych, jeśli uznają to za stosowne. W każdym razie będziesz żył beze mnie, nie martw się, wszystko będzie dobrze.
Powodzenia i dzięki.

Powody i tło tych informacji, jeśli są zainteresowani:

 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Nie idź tak btcboss, twoje posty są świetne i doceniane przez wielu użytkowników.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Szkoda, że odchodzą, bo tracimy bardzo ważnego członka forum. Dziękuję za syntezę i pomoc. Twoje posty zawsze pomagały mi osobiście i w pracy.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
btcboss2022

Dziękuję za wszystkie niesamowite posty. Myślę, że wiele osób skorzystało z całej mądrości, którą wniosłeś na to forum. To smutne słyszeć, że odchodzisz. Bezpiecznej podróży. Głowa do góry.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nie przychodzę tutaj, aby powiedzieć, że jesteś najlepszy lub wspiąć się na tyłek, ale myślę, że jest wielu ludzi, którzy korzystają z dzielenia się informacjami na ten temat. Przeczytałem twój odnośnik. Nie rozumiem, dlaczego ludzie mieliby naśmiewać się z kogokolwiek za to, że sam nie przeprowadził syntezy. Kogo obchodzi, czy udostępniane informacje są poprawne i czy rozumieją mechanizmy reakcji i mogą ewentualnie pomóc komuś w syntezie, dostarczając wiedzy na jej temat.

Co do ukończenia szkoły średniej... Najlepsi ludzie, jakich znam i których uważam za prawdziwych przyjaciół, przez lata cierpieli z powodu szkoły. Dotyczy to również mnie. Większość z nich nigdy nie skończyła liceum i nie obchodzi mnie to. Jeśli ktoś mówi ci, że jesteś głupi tylko dlatego, że nie masz pieprzonego dyplomu, to jest głupcem. Nadrabiają swoje nudne życie, mając tę jedną jedyną rzecz, aby wyglądać bardziej interesująco niż inni.

Wszyscy uczymy się nowych rzeczy każdego dnia, a z mojego osobistego doświadczenia? Nigdy nie nauczyłem się gówna w szkole. W zasadzie wszystkiego, co wiem, musiałem nauczyć się sam. Tak, wiem, brzmi głupio, prawda? Dlaczego marnujemy lata naszego życia, będąc uwięzieni w tym przedszkolnym więzieniu, nie mogąc mieć nic do powiedzenia, zamiast realizować nasze prawdziwe zainteresowania. To równie głupie jak sama wojna z narkotykami.

To zależy od ciebie, ale myślę, że wszyscy zrobimy lepiej, jeśli pomożemy sobie nawzajem. Dotyczy to również ciebie i wszystkich innych, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i informacjami na ten temat. Ludzie, którzy przychodzą tutaj tylko po to, by otrzymać instruktażową książkę kucharską na ten temat z dokładnymi pomiarami wszystkiego, co robią, są idiotami. Nie musimy ich filtrować. Nie musimy zamieniać się w dziewiczych moderatorów reddita i banować każdego z nich. Po prostu dajmy im czas. Sami zdadzą sobie sprawę, że nie są w stanie tego zrobić, zmarnują mnóstwo pieniędzy na szklane naczynia tylko po to, by je wyrzucić.

Dla każdego, kto jest taki. Bądź bohaterem końca sezonu i oddaj szkło komuś, kto naprawdę go użyje. Dzięki!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Po dużej liczbie próśb (za które jestem bardzo wdzięczny) i po przemyśleniu tego z zimną głową, zdecydowałem się ponownie publikować publicznie.
Właściwie robiłem praktycznie to samo prywatnie, ale uważam, że to nie fair, że po opublikowaniu pewnych procesów nie odpowiadam na wątpliwości z nimi związane.
Postanowiłem również zignorować negatywne komentarze i bzdury, które mogą się tam pojawić.
Postaram się stopniowo odpowiadać na pytania, które pojawiły się w tym okresie.

Tak więc wróciłem, bardzo wszystkim dziękuję!
 
Top