Mefedron pali mnie w nos jak cholera

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Zrobiłem rock 4-MMC i czekałem 1 dzień, aż mój roztwór wyschnie i skrystalizuje 4-MMC, postanowiłem go przetestować i kiedy powąchałem 70 mg, mój nos kurwa spalił, zwłaszcza moja skóra, myślę, że aceton jest nadal w moim produkcie... co mogę zrobić, aby wysuszyć mefedron z acetonu?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Aceton szybko odparowuje. Kryształy należy dobrze wysuszyć w suchym i ciepłym miejscu.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Właśnie dlatego miałem wątpliwości... ale to dziwne.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Z tego, co komentujesz i mogę intuicyjnie wywnioskować, że nie chodzi o aceton, a raczej o to, że twój bromo-keton nie zakończył dobrze reakcji i ślady bromu pozostają w produkcie, bądź bardzo ostrożny i jeśli zauważysz swędzenie po rekrystalizacji, zachowaj bezpieczeństwo bez spożywania kota.
 

casperghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Jaką metodą krystalizujesz ten kryształ i ile czasu czekasz na wynik?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Biorę 1g 4MMC na 1ml wody, wlewam wodę na patelnię, podgrzewam, aż woda zacznie wrzeć, dodaję 4MMC i po tym, jak był jak olej, włożyłem go do szklanki, umieściłem szklankę na moim strychu (jest bardzo zimno ahah) i czekam 1 dzień, to była lita skała, ale myślę, że nie przefiltrowałem mojego proszku 4MMC wystarczająco wcześniej, ponieważ widziałem zanieczyszczenia na patelni, kiedy gotowałem wodę
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Następnym razem, dodanie większej ilości metyloaminy w syntezie jest bardzo możliwe przy metodzie gotowania, metyloamina nie wypiera dobrze bromu z produktu, a rezultatem jest swędzenie, które pali w ciele.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Na 10g 2B4M dodałem 20ml metyloaminy 40%, ale pamiętam, że mój sprzedawca powiedział mi, że metyloamina nie wynosi 40%, ale trochę mniej, ponieważ zrobił ją dla mnie (jeśli to czytasz, jeszcze raz dziękuję!), więc może muszę wlać 25 ml, nie, mam tylko oparzenia oczu (nawet gdy noszę okulary, jak okulary narciarskie, ale do chemii i maskę (ABEK1), ale to nie 2 w 1, to 2 różne produkty, bardzo płaczę następnego dnia ahah, ale 2 dni później są normalne) i to wszystko, noszę rękawiczki i kombinezon 3M.

Miejsce, w którym robię 4MMC, to mój strych i pozwalam, aby okno było otwarte w nocy, więc jest zimno. Może reakcja nie jest wystarczająco gorąca? Mam płytę grzejną, więc mogę zrobić gorącą kąpiel wodną i umieścić w niej butelkę zawierającą 2B4M/M40/DCM, aby rozpocząć reakcję, ale nie widzę temperatury, więc...

Aha i mam jeszcze jedno pytanie, kiedy dodam HCl i aceton do mojej wolnej bazy 4MMC, mogę mieszać kilka minut i przefiltrować, czy muszę umieścić ją w zamrażarce? Ponieważ kiedy wlewam aceton, widzę skały 4MMC i jest bardzo bardzo biały, więc może mogę to zrobić?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ok przyjacielu... cóż, w takim razie jest całkowicie pewne, że metyloamina nie wykonała dobrze swojej pracy i nie zdołała wyprzeć bromu, który wywołuje efekt łzawienia.... Metylamina, której używasz, nie jest w odpowiedniej proporcji, więc powinieneś dodać jej nadmiar... ok? W następnej partii dodaj 30 ml lub 35 ml metyloaminy, to wcale nie zrujnuje twojej pracy, wręcz przeciwnie, nadmiar metyloaminy generalnie sprzyja syntezie bromoketonów wytwarzanych w domowych laboratoriach, ponieważ kontrolowane środowisko do syntezy nie jest dostępne. Spróbuj zrobić kolejną partię i w temperaturze pokojowej daj jej więcej czasu na dobrą reakcję, ja dobrze wyczyściłem bazę co najmniej 3 razy wodą destylowaną i tak, po dodaniu zimnego hcl kropla po kropli przy 1:5 z lodowatym acetonem, umieść mieszadło magnetyczne na pełnych obrotach, ponieważ gdy hcl jest dodawany do podstawy, musi być w ciągłym ruchu, aby wytworzyć sól (może to zająć trochę czasu, aby kryształy mefedronu zaczęły się pojawiać), gdy pH osiągnie 5 jego szkło Osad musi być pełen kryształów, pozwól mu się poruszać przez kolejny długi czas, a następnie włóż go do zamrażarki na kilka godzin. Po zakończeniu tego procesu należy przefiltrować kryształy i dobrze je wysuszyć, aby przystąpić do ich rekrystalizacji w acetonie i wodzie.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Nie mam mieszadła magnetycznego, robię 4MMC za pomocą małej butelki wódki, więc... ale mogę je kupić, a może znasz sposób na szybkie mieszanie roztworu przez ten czas? Myślę, że mogę powoli mieszać roztwór w szklance przez kilka minut, nie? I może dlatego moja wydajność nie była dobra !!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Najlepszą opcją byłoby zainwestowanie kilku euro lub dolarów, w zależności od lokalizacji, w mieszadło magnetyczne, nawet jeśli jest to jedno z tanich, które nie nagrzewa się, tylko potrząsa podstawą, ale jestem pewien, że będziesz go często używać, a po zakupie możesz go również użyć. wykonać całą pracę od początku do końca. Ale na razie powinieneś umieścić jego podstawę w zlewce i stale mieszać prętem podczas dodawania hcl, zawsze pamiętaj, aby wszystko było zamrożone podczas formowania kryształów, możesz użyć wiadra pełnego pokruszonego lodu i umieścić szklankę między lodem a podstawą i powoli dodawać hcl.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ok, zrobię to, nie wiem, czy kupię rzeczy vevora, czy nie, myślę, że tak, ponieważ są tanie!
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
W poprzednim wątku napisałem, że masz około 1,5 grama zanieczyszczenia chlorowodorkiem metyloaminy. Naucz się uważnie czytać - to rozwiąże wiele problemów.

Ps. Już tydzień temu przewidziałem ten problem:)
 
Top