N-(2-fenylopropylo)-piperydynon

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Czytałem post o syntezie fentanylu i miałem nadzieję, że ktoś może podać trochę informacji lub przewodnik, jak zrobić ten prekursor alfa metylo fentanylu. Ten związek wydaje się być dobrym kandydatem do użytku domowego, ponieważ jest wystarczająco silny, aby być tani, ale wystarczająco trwały (podobno dłuższy niż zwykły fentanyl, nie mogę znaleźć o ile), aby był bardziej praktyczny.

Wiem, że 2-bromopropan fenylu można wytworzyć z allilobenzenu i kwasu bromowodorowego, ale czy są inne sposoby?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Co to znaczy "do użytku domowego"? Ta substancja jest niezwykle silna i może prowadzić do śmierci w przypadku głupiego błędu. Zespół forum BB nie zaleca jej wytwarzania ani stosowania ze względów bezpieczeństwa.
 

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Tak, bardzo silny, ale imo z odpowiednimi środkami ostrożności, takimi jak maska przeciwgazowa, długa odzież, aby zapobiec wchłanianiu przez skórę, wycieranie wszystkiego po i podczas syntezy, aby uzyskać resztki, być może nawet trochę naltreksonu / naloksonu przed ręką, aby być wyjątkowo bezpiecznym, można to zrobić bez większego problemu imo.

Poza tym wystarczy wyprodukować niewielkie ilości, aby podtrzymać nawyk. Jeśli ktoś jest na etapie produkcji fent, to albo jest nałogowcem, albo wkrótce nim będzie.
 

findus78

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Czy jesteś pewien tej informacji o sile działania α-metylofentanylu, widziałem około 6 różnych źródeł, z których wszystkie mówią o różnej sile, od 50x do 200x, 100x, 7000x morfiny, myślę, że ostatnie źródło musiało pomylić to z 3-metylo-F. Wikipedia mówi: α-Metylofentanyl ma podobne działanie do fentanylu. Jest mniej silny wagowo ze względu na zmniejszone powinowactwo wiązania do miejsca docelowego
 
Top