Potrzebujesz wyjaśnienia na temat adaptera próżniowego w Fester Book?

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Zacząłem uczyć się, jak wytwarzać metamfetaminę, czytając Secret Of Methamphetamine Manufacture 7 edition autorstwa wujka Festera, myląc się z rozdziałem 3 przygotowania fenyloacetonu, o adapterze próżniowym, Fester wyjaśnił, że w adapterze próżniowym podłącz bawełnę i 2 łyżeczki suszu i ponownie podłącz bawełnę, to tworzy złoże suszu, które zapobiega wpadaniu do kolby i zatykaniu taśmy w sutku próżniowym, jaka jest funkcja zatykania taśmy w sutku próżniowym i czy możesz przesłać wyjaśnienie, jak podłączyć taśmę do sutka próżniowego, daj mi obraz jest lepszy, wciąż jestem nowicjuszem

dzięki za odpowiedź
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Hm, myślę, że ma na myśli rurkę osuszającą, która jest wyłożona watą i środkiem osuszającym, dzięki czemu nie gromadzi się wilgoć, ale suche powietrze.
UHBnZm90aw
YWqUD2FEnc

Cóż, nie znam książki, ale tak to sobie wyobrażam.
 

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
czy rura susząca różni się od adaptera próżniowego?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Wiele urządzeń laboratoryjnych, które mają połączenie z powietrzem, nazywa się adapterami próżniowymi.
Powiedziałbym, że adapter próżniowy to szerokie pojęcie, rurka osuszająca jest zdecydowanie rodzajem adaptera próżniowego, służy do osuszania zasysanego powietrza, w drugą stronę nie jest w ogóle używana. Następnie użycie bawełny i środka osuszającego, które dokładnie pasują do rurki osuszającej.
 
Top