potrzebujesz pomocy z bmk/pmk gly

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Cześć wszystkim,
Mój przyjaciel ma problem z wykonaniem całej syntezy Al/Hg z bmk i pmk gly. Czy kroki są poprawne w następujący sposób:
hydroliza; pozostawienie warstwy organicznej bez zmian; aminowanie redukcyjne; destylacja rozpuszczalnika; ekstrakcja i krystalizacja?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Mniej więcej tak. W czym problem? (edytowane: odpowiedź w PM)
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Po 3 godzinach refluksu przy około 85, pozostaje jedna faza bardzo ciemnego prawie fioletowego roztworu przy pH 1. Nie widać oleju mdp2p, myśli.
 
Last edited:

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Istnieje różnica między glicynianem PMK i BMK. Aby uzyskać mdp2p, potrzebny jest glicynian P. Czy (na pewno) używasz PMK?
Ponadto na rynku dostępne są obecnie różne rodzaje P, więc ważne byłoby, aby wiedzieć, który z nich posiadasz.
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Glicynian PMK, który jest jak wosk w temperaturze pokojowej. W temperaturze około 30C topi się do postaci oleju.
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Niestety nie znam tej formy. Miałem ją tylko w postaci proszku. Dlaczego nie poprosisz sprzedawcy o przepis konwersji?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Może masz pełny eter (bez soli sodowej) i potrzebujesz + jednoetapowej reakcji z roztworem alkalicznym, przed kwasem
 
Last edited by a moderator:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
William trafił w dziesiątkę :)
 
Last edited:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
woda, zasady i hcl.
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Dzięki. Proszek BMK wydaje się krystalizować z powrotem do wosku po 1 godzinie mieszania w środowisku alkalicznym, a następnie kwasowym dla mojego przyjaciela.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Jestem całkiem pewien, że z proszkiem robisz hcl+water.l
 
Last edited:

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
To ma sens, dzięki
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Czy kiedykolwiek odniosłeś z tym sukces? Nigdy nie dostałem niczego na etapie gazowania.
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Może rozpuszczalnik organiczny nie jest bezwodny podczas bąbelkowania? Istnieje wiele możliwych powodów, możesz spróbować usunąć sól, gdy roztwór jest kwaśny, za pomocą acetonu. Jeśli sól wypłynie, będziesz wiedział, że to etap krystalizacji wymaga pracy
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Optymalnie, jeśli chcesz mieć mgso4 w proszku, po prostu wstępnie wymieszaj go, gdy będzie bezwodny. możesz zobaczyć, że wykonał swoją pracę, gdy wirujesz i porusza się swobodnie bez zlepiania się, a kiedy pozwolisz mu się uspokoić, roztwór jest klarowny. Te 2 wskaźniki razem są zwykle dość solidne dla mojego przyjaciela. Metoda rozbijania acetonem ma na celu sprawdzenie, czy poprzednie kroki zakończyły się sukcesem, ponieważ po dodaniu dużej ilości acetonu i umieszczeniu go w chłodnicy niektóre mdma hcl ulegną rozbiciu. Jeśli wszystko działało dobrze, nie powinieneś najpierw sprawdzać pH, ponieważ najpierw zobaczysz krystalizację mdma hcl. pH jest głównie po to, aby upewnić się, że skrystalizowałeś całą wolną zasadę.

Możesz dodać Hcl aq, ale wtedy tak, będziesz musiał odparować hcl, jeśli użyjesz gazera, pominiesz etap odparowywania. Po prostu dodaj hcl aq do soli, wydaje mi się, że na tym forum jest szczegółowa i jasna procedura.
 
Top