Potrzebujesz informacji na temat NEP

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Witam kolegów chemików i naukowców.

Obecnie eksperymentuję na sobie i z pomocą kilku przyjaciół i wolontariuszy z niektórymi RCS, które kupiłem od ludzi na tej stronie. Powodem tego jest to, że pragnę wiedzy, a dla kogoś takiego jak ja scena RC jest absolutnie fascynująca.
Kiedy zacząłem wykraczać poza syntetyczne kannabinoidy i spróbowałem słodkiego NEP, starałem się zebrać wiedzę na temat tego produktu (bez przepisu, schematu wiązań chemicznych czy czegokolwiek, czego nie chcę, ponieważ nie planuję produktu ani sprzedaży, rozumiem, że ludzie, którzy mają te informacje, mogą woleć zachować je dla siebie, chcę tylko danych).

W tym momencie uderzyło mnie, że jest tak mało informacji na temat niektórych RC (w tym tego), że pomysł udokumentowania tego samemu narodził się w mojej głowie i to właśnie zacząłem robić. Obecnie mam dokument ze wszystkimi informacjami na temat dawek, tolerancji, efektów krótko- i długoterminowych, zasad bezpieczeństwa, a wszystko to w 2 ROA, snortingu i paleniu (tylko folia, potrzebuję danych do wapowania nep). Nie umieszczę tego dokumentu tutaj, ponieważ na razie chcę, aby był jak najbardziej precyzyjny i kompletny. A mam wrażenie, że nie jest.

Dlatego dziś proszę o pomoc.
Jeśli masz jakieś doświadczenia z tym produktem lub informacje, takie jak sposób, w jaki wpływa on na twoje ciało i umysł lub cokolwiek (ponownie bez przepisu i innych rzeczy), możesz podzielić się nimi tutaj lub prywatnie, wszystko, co możesz wymyślić. Nawet najbardziej nieistotny szczegół może pomóc. To samo tyczy się raportów z podróży, byłbym naprawdę wdzięczny, ponieważ są one prawdziwą kopalnią informacji.
Wszystko to oczywiście w celach edukacyjnych.

Mam nadzieję, że otrzymam odpowiedzi i na pewno opublikuję dokument, gdy będę z niego zadowolony. Jeśli okaże się to rozstrzygające, planuję zrobić to również z innymi, niezbyt dobrze znanymi RC, to pierwszy raz.

Miłego dnia :)
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Moja ostatnia konsumpcja miała miejsce kilka lat temu, ale pamiętam tę substancję dość żywo:
  • Efekty: Stymulacja fizyczna i umysłowa (porównywalna do amfetaminy), zwiększone uznanie dla muzyki, wzrost ego i silna euforia podobna do kokainy w naturze efektów, ale także bardzo lekki efekt empatogenny, ma rodzaj "bardziej przyjaznego" i mniej agresywnego klimatu niż koka i większość innych pirovaleronów,
  • Subiektywnie wpływa dość drastycznie zarówno na poziom dopaminy, jak i serotoniny, chociaż nie można zaobserwować prawdziwego załamania, jak w przypadku innych silnie euforyzujących dopalaczy.
  • Skutki uboczne: przyspieszone bicie serca, podwyższone ciśnienie krwi, paranoja, dezorientacja, niepokój, halucynacje, trudności ze snem i jedzeniem, bruksizm, podwyższona temperatura, kompulsywne ponowne zażywanie/pożądanie/uzależnienie psychiczne.
  • Zdecydowanie występuje głód, ale jest on słabszy/mniej ekstremalny i diabelski w porównaniu do innych narkotyków z tej klasy substancji, innymi słowy: można go w jakiś sposób kontrolować.
  • Dawkowanie (niewystarczające): 10-30 mg bez tolerancji
  • czas trwania doświadczenia bez ponownego dawkowania: około 1 1/2 - 2 godziny, powrót do normy znacznie dłuższy, jeśli jest stosowany z dużym dawkowaniem / ponownym dawkowaniem
  • W przeciwieństwie do bardzo blisko spokrewnionego i chemicznie prawie identycznego NEH i niektórych innych silnych pirovaleronów, ponowne dawkowanie przywraca początkowy pośpiech i efekty, nie kończąc jako psychiczny i fizyczny wrak, bez dreszczy, wyjątkowo bladej lub niebieskiej skóry z powodu horrendalnego zwężenia naczyń krwionośnych i bez stanu psychicznego między martwym mózgiem a skrajną paranoją po pierwszej lub drugiej dawce.
  • Drastyczne różnice w efektach w zależności od dostawcy, a także od partii do partii.

Mam nadzieję, że pomogę ci w twoich badaniach! :)
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Wielkie dzięki, jestem naprawdę wdzięczny.
Jest wiele rzeczy, o których powiedziałeś, o których nie wiedziałem ani nie czułem / doświadczyłem sam, to z pewnością wiele wniesie (szczególnie część pragnienia, o której myślałem, że to tylko ja. Moi przyjaciele nie mogą walczyć z pragnieniem). Jeśli chodzi o dreszcze (to samo dotyczy drżenia), nigdy tego nie widziałem. Od 3 uderzenia w ciągu dnia moje ciało ciągle się trzęsie, czy to normalne? Jeśli to nie za dużo, chciałbym wiedzieć, czy pamiętasz jakieś niezapomniane doświadczenia z tym produktem, a jeśli tak, czy możesz się nimi podzielić?
 
Top