Potrzeba

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Potrzebuję pomocy w sprawie palenia Molly zastanawiam się, czy 3mmc lub 2mmc nadaje się do palenia, ponieważ wygląda podobnie do substancji, którą widzę tutaj ludzie palą to jest proszek
 

Attachments

  • lmvqfpkBz4.jpeg
    lmvqfpkBz4.jpeg
    320.8 KB · Views: 101
  • CoQ2VGeO7A.jpeg
    CoQ2VGeO7A.jpeg
    224.8 KB · Views: 97

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Palenie substancji takich jak Molly (MDMA), 3-MMC (3-metylometkatynon) lub 2-MMC (2-metylometkatynon) nie jest ogólnie uważane za skuteczne lub bezpieczne. Substancje te są zazwyczaj przyjmowane doustnie lub wdychane (wciągane).

MDMA jest przeznaczone do wchłaniania przez układ trawienny lub błonę śluzową nosa. Palenie nie jest powszechną ani zalecaną metodą podawania. Ciepło może rozkładać aktywny związek, zmniejszając jego skuteczność. Palenie MDMA może prowadzić do chorób układu oddechowego i uszkodzenia płuc. Dokładne produkty uboczne spalania MDMA nie są znane, ale mogą być potencjalnie toksyczne.

3-MMC jest syntetycznym katynonem, podobnym do mefedronu i jest zwykle przyjmowany doustnie lub przez wdmuchiwanie. Palenie 3-MMC może nie zapewnić pożądanych efektów, ponieważ ciepło może degradować substancję. Spalanie 3-MMC może wytwarzać szkodliwe substancje chemiczne, które mogą uszkodzić układ oddechowy. Długoterminowe skutki są nieznane ze względu na ograniczone badania nad tą substancją.

Podobnie jak 3-MMC, 2-MMC jest zwykle przyjmowany doustnie lub donosowo. Palenie 2-MMC prawdopodobnie nie będzie skuteczne, ponieważ ciepło może rozkładać składniki aktywne przed ich wchłonięciem.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Dziękujemy
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Dzięki, wyjaśnienie jest jasne, tymczasem w ustaleniach nazwa ulicy, którą nazwaliśmy paleniem Molly, to ku crystal tak i szukam dla niej dostawcy Chiny zakazały jej i potrzebuję dostawcy
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Tam, skąd pochodzę, nazywają to M-crack
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Czy znasz może sprzedawcę w nl lub gdziekolwiek w Europie?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
W Wielkiej Brytanii ludzie palą M-kat, my nazywamy go M-crack, a efekty są takie same, tylko nieco bardziej intensywne.

Jeśli chodzi o sprzedawcę @Gordon Ramsay, najlepiej kupić go od niego.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Dzięki. Mam zapas i ciągle produkuję nowe. Ostatnio po prostu nie jestem zbyt aktywny na Breaking Bad
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Miałem pewne problemy z utrzymaniem tego w skrócie :) Kłopotliwe czasy wydają się być zakończone. W każdym razie można powiedzieć, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy nauczyłem się gotować szybko i czysto Mefedron. Nigdy nie miałem testu laboratoryjnego poniżej 96%
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Od czasu do czasu na pewno :) Na razie pracuję nad powolnym i stabilnym odbudowywaniem biznesu, aby nie powodować żadnych spieprzeń, wciąż są zaległości i będę się na tym skupiał.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Proszę @Gordon Ramsay o odpowiedź na moje wiadomości, abyśmy wiedzieli, jaki jest najlepszy sposób postępowania
 

oasis69

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
To samo dla mnie, nie mam odpowiedzi od ciebie, Gordon
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Obecnie ciężko pracuje nad 4mmc
 

oasis69

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Brak rozwiązania w ciągu miesięcy i brak odpowiedzi w ciągu tygodni
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Nie jest już nawet zarejestrowanym sprzedawcą
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Dzięki
 
Top