Question Looking for a vendor Rynek Nemesis

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Cześć wszystkim
Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenie z Nemesis Marketplace? Zwłaszcza z dostawcami z UE?

Dzięki Theo:)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Zamówiłem stamtąd kilka rzeczy.
W ciągu ostatnich trzech tygodni złożyłem 5 zamówień na tym rynku, tylko jedno nie dotarło, tylko dwa były "w kraju", a jedno z nich było tym, które nie dotarło.
Wsparcie rynku i proces sipute są całkiem przyzwoite, jeszcze nie straciłem pieniędzy.
Jak dotąd najwięksi sprzedawcy to ci sami, których można znaleźć na Black Pyramid, Tor Market i innych.
Ich prędkość nie jest fantastyczna, ale ich fora są całkiem przyzwoite i pozwalają na ujawnienie źle działających sprzedawców (a także miejsce dla sprzedawców, aby wyjaśnić słabą dostawę itp.) To obecnie mój ulubiony rynek.
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
heyy to shroomz nemesis market jest jednym z moich ulubionych ostatnio zamówiłem trochę mdma od kanadyjskiego dealera o nazwie flavour stop sprzedają coke meth i mdma i wysyłają na cały świat to wszystko co zamówiłem do tej pory.
 

Mario2121

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇷
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Przepraszam za opóźnienie, ale właśnie zobaczyłem Twoją wiadomość. Kupowałem od kilku dostawców z nemesis i nie mam żadnych problemów. Można zamawiać od "tom and Jerry", "breaking bad", "popay"... Składałem u nich zamówienia ponad 20 razy i tylko raz dostałem zwrot za zagubiony list.
 
Top