neutralizacja wolnej zasady amfetaminy do siarczanu amfetaminy. pytania i odpowiedzi, które mogą Cię nurtować.

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Witam wszystkich . wątek powstał ze względu na to, że mam kilka pytań bez odpowiedzi.

pytania :
1.czy bazę wolną od amfetaminy (olej) przed neutralizacją należy zmieszać z rozpuszczalnikiem toluen / dcm itp?
jeśli tak to w jakich proporcjach? 20-30% objętości oleju będzie OK?

2. w jakim stosunku rozcieńczyć kwas siarkowy z IPA? czy ma to wpływ na wydajność?
Używam proporcji 1:4 kwas/IPA, używałem też proporcji 1:10 kwas/IPA.

3. Co może być przyczyną spadku wydajności? Schodzę z pH do 5-6. rozcieńczony kwas dodaję powoli w porcjach 50-100 ml. mieszadło cały czas odpalone. ostatnio dodałem IPA do oleju (czy to może spowodować spadek wydajności?) z litra oleju wyszło mi 700-800g po wysuszeniu. waga oleju to 960g pH 12. rozumiem, że powinno wyjść około 960g siarczanu amfetaminy, tak?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Witam. Odpowiedzi na wszystkie te pytania zostały udzielone lub opisane wcześniej. Spójrz tutaj.
tak, ~50/50% jest w porządku
Nie jest w porządku. 960 g oleju Amph to 7,1 mola, stąd trzeba uzyskać 3,55 mola siarczanu amph 1308 g.
Co masz na myśli? Mieszadło?
Podczas mycia można stracić siarczan amonu.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Wielkie dzięki za odpowiedź, czyli 1l oleju miesza się z 1l rozpuszczalnika. kwas z acetonem lub IPA w stosunku 1:10.

który rozpuszczalnik jest najlepszy? Skłaniałbym się ku dcm, szybciej odparuje
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Jak obliczyć stosunek stężonego kwasu siarkowego na taką objętość. Wiem, że kwas należy dodawać powoli, ale dobrze byłoby wiedzieć, ile roztworu trzeba przygotować w stosunku 1:10.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Znalazłem gdzieś informację, że na 1 litr oleju amfetaminowego przypada 180 ml kwasu siarkowego. Zastanawiam się, czy stosunek 180ml: 720ml IPA da pH 5-6. zakładając 1:10 trzeba będzie dodać sporo tego roztworu. czy nie wpłynie to na wydajność?

aaa i mam pytanie odnośnie mocy. czy pH ma coś wspólnego z mocą produktu? co sądzisz o dodaniu 50-100g L-fenyloalaniny do gotowego produktu w celu wzmocnienia efektu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Po umyciu można odparować IPA i uzyskać siarczan amonu z roztworu myjącego.
nie
bezsensowne plotki
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
co decyduje o sile g patton, mój dobry panie?
Czy po prostu traci moc, im bardziej psujesz etapy reakcji, co oznacza, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, będzie miało wysoką wytrzymałość, ale powiedzmy, że jeśli zrobi się zbyt gorąco, straci siłę, czy też zamiast tego traci się drożdże?
innymi słowy, co jest kluczem do uzyskania najlepszej mocy?
przepraszam, jeśli to jest w złym miejscu lub zostało opisane gdzieś indziej, nie mogę tego znaleźć, jeśli tak.
 
Top