Nowy proces PMK 2503-44-8???!

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Witam,

Próbowałem uzyskać informacje na temat przetwarzania nowego pmk oferowanego jako prekursor CAS 2503-44-8 i znalazłem coś, co mnie martwi.

CAS 2503-44-8 to 3'',4''-dihydroksyfenyloaceton, więc pierwszym pomysłem może być użycie go jako normalnego fenyloacetonu i uzyskanie pożądanego produktu z dodanym 3'',4''-dihydroksy, prawda?
Wyobraźmy sobie więc, że próbujemy stworzyć wolną zasadę przy użyciu redukcji NaBH4, na przykład w takim przypadku otrzymamy:

3,4-dihydroksymetamfetaminę(HHMA) ref: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11559034/

Jest głównym metabolitem MDMA, więc otrzymasz coś podobnego do MDMA, ale nie prawdziwe MDMA, jak przypuszczano z prekursora PMK MDMA.

Możliwe, że istnieje proces, którego nie znam, ponieważ nie jestem chemikiem, aby przekształcić go w prawdziwe MDMA, jeśli ktoś ma więcej informacji... ale w tej chwili to właśnie może się normalnie zdarzyć, więc bądź ostrożny.
W przypadku, gdy przetwarzasz go na przykład za pomocą hydrolizy alkalicznej w celu usunięcia grupy hydroksylowej, otrzymasz teoretycznie P2P, a nie MDP2P, być może się mylę, ale ma to większy sens.
Dzięki.
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Prekursor ten można wykorzystać do produkcji 3,4-metylenodioksyfenyloacetonu. Jednak wydajność będzie niska, a koszt produktu końcowego wysoki, istnieją bardziej optymalne drogi syntezy.

Grupy OH nie można usunąć w celu uzyskania niepodstawionego fenyloacetonu.
 

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dziękujemy więc za kiepski produkt.
 
Top