O produkcji metamfetaminy

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Jestem pewien, że jesteś zajęty, a dziesiątki osób wciąż pytają Cię o produkcję metamfetaminy. Czasami możesz pomyśleć: "są już wątki na ten temat na forum, po co otwierać nowy?" Zgadzam się z tobą.

Nie chcę otwierać niepotrzebnych wątków na forum, ale kiedy pytam profesjonalnych członków o te kwestie, odpowiedzi są albo bardzo spóźnione, albo w ogóle ich nie ma.

Mam wrażenie, że na forum jest więcej osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym, niż osób, dla których jest on językiem ojczystym. Mamy trudności ze zrozumieniem języka chemii. Zwłaszcza jeśli jest po angielsku. Wiem, jakie kroki należy podjąć w produkcji, ale nie byłem w stanie poprawnie połączyć tych informacji w moim umyśle.

Moje pytania są krótkie, ale chyba jedne z najważniejszych. Jestem pewien, że Twoje odpowiedzi będą bardzo pomocne dla osób zainteresowanych tym biznesem.

1 - Czytałem, że łatwiej i wydajniej jest syntetyzować metamfetaminę bezpośrednio z P2P niż syntetyzować amfetaminę z P2P, a następnie przekształcać ją w metamfetaminę.

Czy chlorowodorek metamfetaminy poprzez aminowanie redukcyjne z P2P jest skutecznym sposobem produkcji na dużą skalę?

2 - O ile rozumiem, nie wystarczy uzyskać chlorowodorek metamfetaminy. Musi on zostać przekształcony w chlorowodorek d-metamfetaminy za pomocą kwasu winowego. Czy nie można używać chlorowodorku metamfetaminy bez przekształcania go w chlorowodorek d-metamfetaminy?

3 - Ponieważ ludzie nie mogą znaleźć metyloaminy, używają różnych metod do jej produkcji. Jest to jednak substancja chemiczna łatwa do zsyntetyzowania. Dlaczego ludzie nie wolą syntetyzować jej sami? Czy jest jakaś wada, o której nie wiem, ale która jest powszechnie znana wśród chemików?

4 - Kiedy chcemy zwiększyć lub zmniejszyć skalę syntezy, jak powinniśmy decydować o proporcjach używanych odczynników?

Na przykład, jeśli w syntezie użyto 500 ml substancji X i 500 ml substancji Y, to jeśli chcemy ją zmniejszyć, czy nie wystarczy użyć obu po 250 ml?

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
 

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Można również zredukować pseudoefedrynę za pomocą kwasu hidriodowego/czerwonego fosforu.
Może ktoś inny się wtrąci, ale nie mam podstaw wiedzy na temat drogi aminowania redukcyjnego. D-met jest składnikiem psychoaktywnym. Ten, który cię pobudza, levo-meth, który możesz kupić w Walmart jako środek udrożniający nos, dosłownie aktywnym składnikiem jest "levo-metamfetamina". Śmieci. Chciałbym również odnieść się do tego w innym miejscu. "Lepiej jest trzymać gębę na kłódkę i pozwolić ludziom zakładać, że jesteś idiotą, niż otworzyć ją i rozwiać wszelkie wątpliwości." Powiedziałby mi mój ojciec. Sam jestem jeszcze bardzo początkujący, więc nie chciałbym wprowadzać w błąd.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Powodem, dla którego nie otrzymałeś odpowiedzi na swoje pytania, jest to, że odpowiedziano na nie kilka razy w innych wątkach dotyczących amfetaminy / metamfetaminy.

Więc odpowiadając na Twoje stwierdzenie, tak, ten wątek jest niepotrzebny.

Pozdrawiam
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
W takim razie każdy powinien przeczytać istniejące książki i zostać chirurgiem.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dokładnie to robią studenci na uniwersytetach.

Studiują podręczniki i zostają chirurgami.

To, co robisz, to zaniedbywanie podręczników i proszenie profesorów o odpowiedzi na każdy quiz bez wkładania w to pracy.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Bardzo mi przykro, ale to nie mówi "naucz mnie, jak zrobić metamfetaminę". Oczywiście zadaję konkretne pytania. Pytania, które zostały zadane w procesie myślenia i badań. Wyraźnie napisałem, że rozumiem metody, tylko nie potrafię ich ułożyć w głowie. Na forum nie ma prawie żadnych informacji na temat skalowania w dół i w górę. Napisałem również, że poprosiłem o opinie innych chemików na temat stosowania i syntezy metyloaminy. Charakter pytania oznacza, że potrzebne są opinie innych chemików. Ponieważ jest to pytanie o doświadczenia.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Ponieważ to przeczytał, to zapytał. Czy jego pytanie wygląda na głupie? Jak myślisz, jak uczą się studenci na uniwersytecie? Po przeczytaniu książki tylko oni wiedzą, o co zapytać, jeśli czegoś nie rozumieją. Co za żart
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Dzień dobry
Jeśli chodzi o syntezę metamfetaminy, nie ma znaczenia, czy pochodzi ona z P2P czy amfetaminy. Zależy to od odczynników dostępnych w danym kraju.
Po drugie, na świetnym forum jest wątek wyjaśniający syntezę chlorowodorku metyloaminy z chlorku amonu i formaldehydu.
Po trzecie, znasz informacje i etapy tworzenia odpowiedzi
Aby mieć elegancki i dobry układ w umyśle, konieczna jest praktyka. Umysł nie może przechowywać informacji. Może wymazać część, ale praktyka praktycznej syntezy zmusza go do zachowania informacji.
Początkujący musi zrobić prostą rzecz, jaką jest destylacja wody. Jest to przydatne pod względem kontroli temperatury i praktyki prostego urządzenia destylacyjnego.
Po czwarte, zakres rozbudowy i skalowania zależy od użytkownika. Wystarczy podwoić ilość odczynników i naczyń używanych w syntezie, zachowując przy tym dużą ostrożność w stosunku do reagentów.
Pozdrawiam
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Nie mogłeś być bardziej pomocny. Dziękuję bardzo.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Jeśli mogę uprzejmie zapytać, chciałbym zadać jeszcze kilka pytań.

Czy ta sama technika ma również zastosowanie do skalowania w dół? Czy zmniejszenie ilości odczynników i narzędzi o jeden lub dwa razy jest wystarczające? I czy dotyczy to każdej reakcji chemicznej?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Jeśli zaczynamy od P2P, wydajność amfetaminy jest już niska, a próba przekształcenia jej w metamfetaminę powoduje jeszcze większe straty. Jeśli jednak P2NP jest używany jako odczynnik wyjściowy, konwersja ta jest możliwa. Krystalizację można próbować przeprowadzić przy użyciu suchego HCl w toluenie lub eterze, filtrując wytrącony proszek, a następnie używając wody i etanolu do krystalizacji poprzez wysiewanie kryształów d i l.
 

Attachments

  • QOe0ZJsA8B.png
    QOe0ZJsA8B.png
    1.3 MB · Views: 4
  • Like
Reactions: $!$

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Witaj przyjacielu. Szukałem czegoś bardzo wyjaśniającego lub kompletnego przewodnika, ale chciałem powiedzieć, że nie ma potrzeby szukania szczegółowych informacji. Kiedy robisz i stosujesz podane informacje w kolejności, zaczynasz rozumieć, co się dzieje i zaczynasz wierzyć, że to, co jest napisane, jest w rzeczywistości wystarczającą informacją. Po pierwsze, rób to, co jest napisane, znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania w około 80-90%, próbując lub stosując je samodzielnie. Nie utrudniaj sobie życia, szukając szczegółów, tak jak ja to robiłem.

Dodatkowa ważna wskazówka: Trzymaj usta i język zamknięte. Nie pozwól, by lewa ręka wiedziała, co robi prawa.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Minęło sporo czasu odkąd to napisałem. Mam już za sobą pewne sukcesy w tym zakresie, ale bardzo dziękuję za chęć pomocy. Twoja odpowiedź będzie przydatna dla osób, które potrzebują pomocy. Dziękuję. :)
 
Top