P2P za pomocą benzaldehydu i MEK

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
jest szybszy sposób lepiej na dużą skalę samw like use mexico guys
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Przykro mi, ale ta wiadomość nie ma sensu
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Znalazłem również ten artykuł i wygląda on bardzo obiecująco. Wygląda na to, że ta droga jest weryfikowana przez chemików sądowych. Ale nigdy nie słyszałem o rzeczywistych wynikach. Miałem nadzieję, że ta procedura pomoże uniezależnić się od P2NP Fe/HCl lub nitroetanu w ogóle.
Czy ktoś odniósł z tym sukces?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Oto link do pełnej części 1 artykułu. Jest to trochę irytujące, ponieważ każdą stronę trzeba odblokować, czekając na 10-sekundowe odliczanie reklam lub rejestrując się. Zauważyłem, że na moim smartfonie blokada strony przypadkowo pojawiła się między każdą stroną. Smartfon może więc zapewnić sposób na przeglądanie bez czekania 10 sekund na każdą stronę. Należy jednak pamiętać, że istnieje część 2

 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
american gopnik załączył ten artykuł. ale łatwym sposobem na uzyskanie dostępu do artykułów naukowych jest sci-hub.wf, większość z was powinna wiedzieć.
Wystarczy skopiować i wkleić numer DOI artykułu, a pdf powinien się otworzyć.
jak ten link tutaj. https://sci-hub.wf/10.1016/j.forsciint.2016.03.034

Jeśli działałoby to tak jak w artykule, można oczekiwać ok. 75g P2P ze 100g benzaldehydu.
MEK jest brudny tani i myślę, że można destylować 6-10x molowy nadmiar, który używasz po reakcji i ponownie użyć w następnej partii. Wszystko oprócz benzaldehydu jest OTC, co najbardziej mi się podobało.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Czy ktoś zauważył, że na każdym z wcześniejszych etapów kryminalistycy wrzucają trochę benzaldehydu nie tylko do pierwszej reakcji kondensacji, ale także do innych, znajdujących się dalej na liście? Każdy opis tej reakcji, jaki znalazłem, a który nie pochodzi od profesjonalistów, nigdy nie zawiera benzaldehydu w wielu etapach, ale wydajność jest również znacznie niższa. Wygląda na to, że kryminalistycy uzyskali znacznie lepszą wydajność. Zgaduję, że postępując zgodnie z tym artykułem kryminalistycznym do T, wydajność byłaby znacznie lepsza, nawet jeśli spalasz trochę benzaldehydu.
 
Top