Pentedrone

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Witam, czy ktoś zajmuje się syntezą pentedronów?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Tylko nie zapomnij wziąć pod uwagę wzrostu masy molowej o 29 w odniesieniu do 2-bromopropiofenonu (nie 4'-metylowanego)
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Pamiętam, że widziałem tu wcześniej syntezę pentedronu, ale nie mogę tego znaleźć🤔
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
W skrócie: Acylowanie Friedela-Craftsa toluenu lub benzenu chlorkiem pentanoilu w obecności bezwodnego AlCl3, w wyniku czego powstaje arylowy n-pentyl-1-on, który jest bromowany w pozycji 2. Tutaj masz kilka opcji, ale uważaj, że ketony halogenowane alfa są notorycznymi lachrimatorami, i to jest poddawane reakcji z metyloaminą, najlepiej w 2-metylopirolidonie, aby uzyskać wolną zasadę, która jest gazowana chlorowodorem w niepolarnym rozpuszczalniku, którym była ekstrahowana, tworząc końcowy surowy produkt stały, który jest najlepiej rekrystalizowany przed użyciem. Powodzenia i szybkiego działania!
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Bardzo dziękujemy!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
pamiętaj, że to tylko wyssane z mojej pamięci i zawsze powinieneś podążać za eksperymentalnymi opisami procedur tylko wtedy, gdy są one dla ciebie jasne... w rzeczywistości bromowany półprodukt, jestem prawie pewien, że widziałem tutaj na listach, więc nawet jeśli dostaniesz szkodliwe rzeczy, to są one już wystarczająco czyste dla ciebie (oczyszczanie tego jest kłopotliwe) i musisz tylko wykonać końcowy etap syntezy i jego sól.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Tak, to prawda, że produkcja leków nie jest taka łatwa, jeśli nie wiesz, co robisz.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Istnieję po to, aby ludzie byli zmotywowani do zrozumienia wiedzy molekularnej przed podjęciem eksperymentów przygotowawczych, które mogą stanowić zagrożenie dla nich, a nawet dla innych... sam również popełniłem wiele głupich błędów, ale przetrwałem i wyciągnąłem z nich wnioski.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Czy ktoś wie, jak zsyntetyzować NEP (N-Ethylpentedrone)?
 
Top