Question Pfizer xanax 2mg butelka i pudełko

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Chcę umieścić moje podrobione tabletki w zapieczętowanej butelce xanax 50 count, a także wydrukować pudełko. Czy ktoś zna wymiary pudełka i/lub rozmiar butelki w ml?

Dziękuję
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Po prostu weź prawdziwy xanax koleś o_O Mam nadzieję, że nie są zrobione ze złych rzeczy, które biorą za podrobione xannies
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Alprazolam klasy farmaceutycznej od dużego producenta farmaceutycznego, który wymaga licencji na zakup od nich. Odpowiedni sprzęt również. Tylko nieaktywne składniki nie są dokładnie takie same
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Dobre :) Proszę przynajmniej o podróbki z prawdziwym Alprazolamem :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
W tym przypadku zalecałbym pozyskanie dokładnego projektu pudełka w Chinach.
Istnieje wielu sprzedawców na Aliexpress, którzy sprzedają etykiety i butelki dla podrobionych marek lean, takich jak Tris, Wockhardt i inne.
Jeśli znajdziesz tych sprzedawców, z pewnością pomogą ci również z twoją prośbą
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dziękuję za radę! Nigdy nawet nie myślałem o pozyskiwaniu etykiet i pudełek. Po prostu kupuję hurtowo butelki farmaceutyczne z alibaba, drukuję naklejki i dodaję jakieś zabezpieczenie antysabotażowe. Po prostu nie byłem w stanie dodać alfabetu Braille'a do pudełka. Rozejrzę się!

Nie jest to najbardziej etyczna rzecz do zrobienia, ale ciągle widzę batony xan na sprzedaż lokalnie, które na pewno nie są wykonane z alprazolamu i na pewno nie pochodzą od producenta farmaceutycznego. Pomyślałem, że zaoferuję lepszą alternatywę
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Idź na to, pod warunkiem, że będziesz naciskać tylko xannies z prawdziwą Alprą... te podrabiane pigułki muszą się skończyć
 
Top