PH z bmk ??? Basify???

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Cześć wszystkim:D
Chciałbym zapytać, jakie ph powinno być Bmk po basification...???? Czy to zwiększa YELD??? niektórzy po prostu pomijają ten krok. Jaką to robi różnicę? Używam metody leuckart wallach:( bez spektakularnych yeldów:(
Czy wysokie ph bmk zwiększy moje wyniki????
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
BMK 5449 jest już zmydlony, co oznacza, że jest już solą sodową i powinien wykazywać bardzo zasadowy odczyn w wodzie ze względu na obecną resztkową zasadę. Tak więc dodawanie do niego jakiejkolwiek zasady, takiej jak NaOH, jest całkowitym nonsensem.
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Zrozumiałem, że nie sprecyzowałem, co to jest bmk... bmk zsyntetyzowany z jednego z prekursorów, takich jak apaan. Więc jaka jest różnica w użyciu od razu w leuckart-wallach lub basify, a następnie leuckart-wallach. Jeśli Basify jest potrzebne, to jakie ph Bmk powinien mieć basif?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nie ma uniwersalnej odpowiedzi dla wszystkich dziesiątek różnych odmian "BMK". BMK, co wcześniej było inną nazwą dla Phenylaceton, P2P, oznacza w nowej chińskiej mowie po prostu "bezpośredni prekursor P2P". A możliwości jest wiele
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ok :D spróbujmy inaczej...
Przygotowuję keton z apaanu... ph po tym kroku jest niskie. W TYM MOMENCIE NIEKTÓRZY CHEMICY BAZUJĄ NA BMK, ABY PODNIEŚĆ PH, A NIEKTÓRZY UŻYWAJĄ GO OD RAZU.
[Jeśli spojrzysz na ten pdf stworzony przez policję nl o konwersji apaan, możesz znaleźć to wspomniane].
Moje pytanie brzmiało: jaki wpływ na reakcję Leuckarta Wallacha ma ph bmk???? Nie jestem bazifaying mój jeden i przed marnować żadnych żrących raczej zapytać, czy warto.
 
Top