Prasy i stemple do tabletek

topdon223

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, jestem zupełnie nowy na tej stronie i mam nadzieję, że uzyskam przydatną pomoc.

Chcę założyć własną organizację produkującą pigułki XTC, ale nie mam pojęcia od czego zacząć. Muszę nabyć przyzwoitą prasę do tabletek, która może wytwarzać partie około 2-3 tysięcy tabletek na raz, pieczęć (nie mam pojęcia, skąd je wziąć) i segregator do tabletek. Prowadziłem badania nad prasowaniem i wygląda na to, że mogę po prostu użyć skrobi kukurydzianej i środka tnącego, takiego jak speed lub benzokaina, jako dodatkowego wypełniacza, aby pigułki były stałe i zużywały mniej MDMA (proszę, popraw mnie, jeśli się mylę).
Jeśli ktoś może wskazać mi właściwy kierunek, gdzie mogę uzyskać prasę do pigułek odpowiednią do tej operacji bez oznaczania lub śledzenia przez firmę współpracującą z federalnymi i gdzie powinienem ją zamówić. Również stempel do kształtu pigułki i środek wiążący, aby pigułki pozostały pigułkami (oczywiście).
Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Polecam zakup prasy do tabletek (TDP5 itp.) z alibaba. Oni to sprzedają. Wystarczy wysłać go w częściach, takich jak 2-3 różne paczki, niezmontowane i nie będzie żadnych podejrzeń. Chińscy sprzedawcy nie sprawią ci żadnych problemów.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Czy ktoś wie, jak powstają dwukolorowe pigułki, takie jak ta, którą miał dutchmasters?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Jeśli chcesz nadać tabletkom inny kolor z każdej strony, możesz po prostu nałożyć na nie glazurę farmaceutyczną: roztwór szelaku w alkoholu etylowym z barwnikiem.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Dlaczego żaden inny producent nie produkuje już tych samych pigułek Q dance? Wydaje się, że osiągają one wyższe ceny.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Myślę, że jest to chwyt marketingowy mający na celu utrudnienie podrobienia marki. W każdym razie produkcja dwukolorowych tabletek wymaga więcej zasobów niż tabletek jednokolorowych. Ale jest to całkiem możliwe. Czy kolor Q Dance w środku był jednolity czy dwukolorowy?
 

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Dużo czasu i wysiłku, to wszystko, co mogę powiedzieć. Natkniesz się na WIELE problemów! Ale to wszystko jest dobrą krzywą uczenia się. Będziesz musiał dostosować swoje wypełniacze, spoiwa i środki spieniające w miarę postępów. W moim przypadku ogromną rolę odegrały temperatura i wilgotność pomieszczenia. Taniej będzie, jeśli sam przygotujesz spoiwo ze wszystkimi składnikami. W przeciwnym razie mogę potwierdzić i ręczyć za firmapress. Można go kupić w lfa. Ma wszystko, czego potrzebujesz, a także wszystkie środki spieniające i utwardzacze, których będą potrzebować twoje tabletki. Jestem tu nowy, ale mam sporo informacji na ten temat. Zapraszam do kontaktu mailowego, chętnie pomogę.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Stearynian wapnia jako środek spieniający (<3% całej ilości). Celuloza mikrokrystaliczna jako środek wiążący. Aby osiągnąć sukces, najważniejsze jest, aby wszystkie środki (środek spieniający, środek wiążący, barwnik, główny produkt) były w postaci tych samych granulek lub kryształów o tej samej wielkości. Wówczas tabletki będą łatwe do wytłoczenia.
 
Top