Przewodnik po tabletkowaniu tabletek

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Jest ono przeznaczone wyłącznie do celów edukacyjnych.

Przewodnik prasowania tabletek

Składniki i narzędzia:
1. Waga MG ważąca z dokładnością do 1mg lub .001g.
2. Alprazolam lub substancja czynna
3. Prasa
4. Spoiwa
5. Wybrana matryca
6. Blender lub mikser
7. przesiewacz lub sito

MATEMATYKA

Zachowamy to tak proste, jak to tylko możliwe, aby w pełni zrozumieć to pytanie. 1g Alprazolamu to 1000mg. Każdy Xanax to 2 mg substancji czynnej. Oznacza to, że powinieneś otrzymać 500 batonów Xanax na 1g Alprazolamu. Baton Xanax waży 250 mg. Będziesz potrzebował 248 mg nieaktywnego składnika na każdy baton w mieszance. Dla 500 batonów jest to 124g spoiwa i 1g Alprazolamu

*1g Alp + 124g spoiwa = 125g/500 (batonów) = .250 na baton.

Mieszanie

Mieszanie alp nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać, aby nie uzyskać gorących punktów. Istnieje wiele nieprawdziwych informacji, więc jestem tutaj, aby przedstawić prawdę. Niektórzy mieszają Tupperware przez 20 minut, choć zdecydowanie odradzam tę metodę. Lepszą metodą dla biednych ludzi jest kupienie taniego blendera ze sklepu, umieszczenie aktywnych i nieaktywnych składników razem i mieszanie przez dobre 10-20 minut podczas potrząsania. Następnie przelej wymieszaną partię przez sito o drobnych oczkach, aby upewnić się, że nie pozostawiasz żadnych grudek Alp. Alprazolam jest z natury grudkowaty. Po przesianiu go ponownie wymieszaj, aby upewnić się, że jest dokładnie wymieszany. Sposób RICH MAN jest taki sam, ale wykorzystuje Vmixer zamiast taniego blendera. może to jednak kosztować nawet tysiąc.

Teraz wymieszane proszki są gotowe do sprasowania.

TDP-0 (korba ręczna)
Istnieje wiele dezinformacji mówiących, że ciśnienie tej maszyny uniemożliwia tworzenie batonów. Ta maszyna spełnia swoje zadanie, ale wymaga dużo pracy ręcznej, jeśli masz duże mięśnie, to działa, można je kupić za kilkaset euro.

TDP-5 (pojedyncza mechaniczna)

TDP-5. Ta maszyna jest prawdopodobnie najlepsza, jeśli chodzi o prasowanie, może zrobić około 5000 tabletek na godzinę, jest tańszą alternatywą dla ZP-9, o ile matryce, które dostajesz, są dobre, ta maszyna wykona swoją pracę, jest jedno miejsce w Europie, z którego zwykle biorę matryce, to Ldnmetal, które możecie wygooglować.

ZP-9 (obrotowa)

Jest to jedna z najlepszych opcji, ale czasami może kosztować od kilku tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy. I jest ogromny w porównaniu do tdp0, tdp 1.5, tdp 5 itp.

Używałem głównie tdp0 i tdp5, jeśli potrzebujecie pomocy w zakresie spoiw stearynianu magnezu mcc, po prostu napisz tutaj, to jest przybliżony przewodnik, ta sama zasada dotyczy tworzenia tabletek xtc z mdma.

Maszyny do wyciskania tabletek można znaleźć na alibaba, wyszukując maszynę do produkcji cukierków lub maszynę do cukierków itp.

W przypadku matryc w Europie najlepszą stroną będzie ldnmetal.

Zapomniałem wspomnieć, że jeśli potrzebujesz gotowego rozwiązania wiążącego, firmapress jest najlepszą opcją.

Jeszcze raz życzę miłej lektury.
 

Anonymous123

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dzięki za bardzo pomocny przewodnik
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Czy możesz wyjaśnić, jak to zrobić?
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Co trzeba wiedzieć, aby wyjaśnić co? Podane są proporcje
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ldnmetal ma bardzo dobre matryce. Droższe niż te z aliexpress, ale warto.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Czy możesz zrobić przewodnik, jak zbudować tabletpress?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Jak tylko skończę moje tłumaczenie, napiszę jak to zrobić!
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Już szukałem i nie mogłem znaleźć.
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Jak długo powinien pracować mikser V? Wybiorę spoiwo firmapress, ponieważ obawiam się, że moje spoiwo będzie miało znacznie inną gęstość, a zatem stosunek 1 g alprazolamu i 124 g spoiwa może nie dać 2 mg na baton. Dzięki za wskazówki.
 

IntrusiveReaction

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 5, 2022
Messages
6
Reaction score
10
Points
3
TOPTDP ma znacznie tańsze matryce. Mają nawet zabawne matryce, jeśli mnie zrozumiesz;) Są bardzo uprzejmi. O wiele bardziej uprzejmi niż wiele innych chińskich firm.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Naciskałbym xanax, gdyby to była podróż w czasie 10 lat temu
 
Top