Różowy NASA 2C-B FUD w Wielkiej Brytanii

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Na reddicie jest trochę FUD o tym, że UK 2C-B jest gównianej jakości, ponieważ 6 milionów tabletek zostało źle wymieszanych, więc nie ma równomiernego rozkładu 2C-B w tabletkach.

Kompletna bzdura.

Twierdzenie jest takie, że 6-7 milionów tabletek zostało wyprodukowanych w procesie mieszania trwającym tylko 1 godzinę, podczas gdy powinno to być 24 godziny, a to oznacza, że po prostu nie ma gwarancji, że w pigułce znajduje się jakikolwiek produkt.

7 milionów tabletek wymagałoby 140 kg czystego 2C-B i ~1500 kg firmapressu lub wypełniaczy/spoiwa itp.

To NIGDY nie zostałoby wyprodukowane, zbudowane, zmontowane i sprasowane za jednym razem.
Do diabła, chciałbym zobaczyć laboratorium, które produkuje taką ilość 2C-B w jednej partii... Tak, ktoś mógłby KUPIĆ taką ilość czystego produktu do sprasowania, ale nawet prasa do tabletek i mikser, które mogłyby przyjąć taką objętość, są niezwykle drogie i najprawdopodobniej byłyby dołączone do laboratorium, które produkuje sprzęt. Bardziej prawdopodobne jest wytwarzanie znacznie mniejszych partii przy użyciu mniejszego sprzętu przez pewien okres czasu, co oznacza, że problem ten nie dotyczyłby całej gamy 6-7 milionów tabletek wyizolowanych w Wielkiej Brytanii.

Tak więc, jeśli produkujesz różowe NASA 2C-B i zastanawiasz się, dlaczego sprzedaż jest wolniejsza (wątpię, aby miało to wpływ na rzeczywistość), po prostu bądź tego świadomy.

DsBMmrQWXZ


Jeśli chcesz się pośmiać, przeczytaj niektóre komentarze na reddicie pod adresem
  • /r/2cb/comments/15zkyeg/dangerous_nasa_rockets/
  • /r/2cb/comments/15zns2p/uk_pink_nasas/
Ludzie mówią głupoty w stylu "zważyłem swoją tabletkę i miała 19 mg, więc prawdopodobnie tylko 12 mg to 2C-B".
Ludzie są głupi.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
To dobrze uzasadniony post. Doceniam, że poświęcasz czas na demontaż nonsensów za pomocą prostej logiki.

Był złoty czas, kiedy RC były po prostu chemikaliami, którymi miały być i były dostarczane w ważonej, szczelnie zamkniętej torbie za pośrednictwem holenderskich sprzedawców clearnet. Wtedy można było wejść na darkweb i mieć pewność, że LSD jest właśnie tym. Oszuści, tania, bezduszna hołota napędzana jedynie chciwością zepchnęła wszystkie narkotyki na ten sam poziom, co narkotyki uliczne.... A nawet te są gorsze niż kiedykolwiek!

Heck, można było kupić metę na ulicy i być pewnym, że to meta, ponieważ była to najtańsza możliwa rzecz. Nbomy, fentalogi, kokaina zmieszana z amfetaminą! Dlaczego nie możemy po prostu brać narkotyków, które chcemy?

A teraz legiony dezinformacji? Korupcja jest głęboko zakorzeniona i chora. Jedyną drogą naprzód jest dla mnie samowystarczalność. Gdzie jest zaufanie.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Osobiście nie lubię niczego w formie pigułek, wiem, że to z powodów marketingowych i zarabiania pieniędzy, zgaduję, że jestem tylko starym pierdzielem, który mówi ludziom, żeby trzymali się z dala od mojego trawnika, kiedy mówię, że nie ufam pigułkom, pamiętam, jak naciskał mikrokropki, może nadal jestem nieśmiały, ale dla twojej informacji, bracie.
 
Top