Planuję zakup nasion Khat (Cathinone i Cathine). Jak byś je wyhodował?

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Planuję zdobyć nasiona Khat w pewnym momencie w przyszłości. Jak byś je wyhodował? Mam ADHD i jestem zmęczony brakiem możliwości zdobycia chemikaliów badawczych lub szarej strefy farmaceutycznej przez połowę czasu, a nawet brakiem możliwości zdobycia napoju energetycznego Monster lub kawy przez cały czas. Nikt nie chce dać mi pracy, a lekarz ma w dupie moje ADHD i mówi, żebym trzymał się kawy, a kiedy kawa lub Monster się kończą, staję się potworem. Muszę uprawiać Khat. Poza tym nikt nie chce dać mi pracy i nie ma pieniędzy na książki, jeśli wrócę na studia. Zdecydowanie potrzebuję Khat przynajmniej do użytku osobistego. Jestem zmęczony tym, że ludzie nie chcą dać mi pracy. Potrzebuję Khat! Może uda mi się na nim zarobić, by móc pozwolić sobie na podręczniki, suplementy, siłownię i więcej jedzenia. Czy ktoś miał szczęście uprawiać Khat?
 

drN1mbis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Jest to rodzima roślina w naszym kraju.
Wilgotność.
Piaszczysta gleba.
Zasadowe ph
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Wiele lat temu miałem kumpla w Kentucky, który miał kilka roślin, ale wcale nie zachowywał się tak, jakby wymagało to dużej konserwacji. Potrzeba jednak dużo czasu i siły woli, aby założyć duży ogród, ponieważ chcesz codziennie z niego zrywać, ale musisz się temu oprzeć.
 

Batwing

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 11, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Po założeniu rosną bardzo łatwo, mogą być trudne z nasion, miałem szczęście, że miałem dostęp do klonu, więc nigdy nie próbowałem z nasion.
 

cybercom24

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
co zrobić z wyhodowanymi roślinami?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Powiedz to chłopakom z Jemenu. Jeśli nie jesteś stamtąd, lepiej rozważ ścieżkę syntetyczną.
 
Top