Strąki, słoma czy nasiona, gdzie jest garnek złota?

8bit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Cześć wszystkim! Chcę tylko powiedzieć, jak niesamowite jest dla mnie to miejsce. Nie jestem wystarczająco fajny, by być chemikiem (chyba że gotowanie się liczy, bo w ten sposób zarabiam na chleb), ale czaiłem się na forach poświęconych chemii leków i na reddicie, mając nadzieję, że uda mi się zaczerpnąć trochę ze zdolności niektórych z was do wykonywania magii, którą nazywacie nauką 😂. Nie mam cierpliwości, aby usiąść i nauczyć się rzeczy, których potrzebuję, aby zsyntetyzować cokolwiek poza poziomem początkującym, ale wciąż czaję się, czytam, próbuję zrozumieć i podziwiam. Jestem naprawdę szczęśliwy, że ta strona istnieje i że ją znalazłem, ponieważ tylko z powodu liczby osób takich jak ja wiedziałem, że musi być więcej miejsc takich jak to online.

Moje pytanie: Zeszłej wiosny zebrałem papierową torbę spożywczą pełną strąków maku, słomy i nasion w strąkach. Nie pozwolono im wyschnąć przed zbiorem, ale zamiast tego wysuszyłem je później i planuję zrobić herbatę, ponieważ wszystko, co przeczytałem o opium w płatkach, brzmi rozczarowująco. Natknąłem się na kilka rzeczy na myctopia, społeczności entuzjastów grzybów, o możliwej metodzie wytwarzania rafinowanego brązowego proszku uważanego za siarczan morfiny i jeśli ktoś jest zainteresowany, znajdę i opublikuję ich raport. W każdym razie, kiedy zebrałem moje strąki, wiele z nich miało nasiona, więc mój worek strąków i słomy jest również pełen nasion. Zachowam trochę do ponownego zasadzenia, ale zaciekawiło mnie, czy strąki / słoma są lepsze do uzyskania alkaloidów, czy nasion. Jestem prawie pewien, że czytałem, że jedynym powodem, dla którego herbata z maku jest farmakologicznie aktywna, jest to, że materia roślinna ze strąków pokrywa zewnętrzną stronę nasion i jest tym, co faktycznie robi magię - same nasiona są nieaktywne. Chciałbym wykorzystać wszystko, co przydatne, więc prawdopodobnie użyję wszystkiego, ale czy strąki i słoma to w zasadzie cała enchilada? Dzięki!
 

En3ma

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Nieumyte nasiona i pozostałości z wnętrza strąka będą najsilniejszymi alkaloidami, a następnie poz. ale nie lekceważ łodyg!

Wolę łamać strąki oddzielnie, a następnie wrzucać słomę i strąki do robota kuchennego. W tym czasie wrzuciłbym około 15-20 (w zależności od wielkości) do garnka z gorącą wodą i 10% sokiem z cytryny. Na koniec wrzuć nieblendowane nasiona (odkryłem, że są wręcz okropne, jeśli je zmiksujesz).

Staraj się utrzymywać herbatę na granicy wrzenia przez 15-20 minut, a następnie wyłącz palnik i pozostaw do ostygnięcia.

Z 15-20 strąków można przygotować herbatę dla całej rodziny, ale należy zachować ostrożność, zwłaszcza jeśli jest się naiwnym, ponieważ są to 4 umiarkowane dawki.

Znajdź dodatek, który ci odpowiada. U mnie sprawdziła się dietetyczna cola. Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś nazwał jej smak przyjemnym.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Gdy poppie ma już ładny strąk, po prostu pokrój go w łodygę i strąk i wrzuć do blendera z gorącą wodą i niewielką ilością kwasu octowego lub cytrynowego, który uważam za najlepszy
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Mieszam wszystko, a następnie przygotowuję "herbatę", gotując ją w lekko kwaśnej wodzie, po czym filtruję substancje stałe przez kawałek tkaniny, aby móc wycisnąć wszystkie produkty. Następnie odparowuję całą wodę i pozostaje mi brązowy krystaliczny płatek. Powiedziano mi, że 3 gramy to dawka lol! Miałem półtora grama i byłem mocno przypięty i swędzący. Poważna moc może się znacznie różnić. Jestem byłym użytkownikiem heroiny i moje maki co roku stawiały mnie na dupie. Paliłem płatki z nieprzewidywalnymi rezultatami, więc w zeszłym roku po prostu włożyłem je w czapki po pół grama za czapkę, ponieważ mój Boże, picie herbaty makowej to koszmarny sok.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Mieszam Poppys bez nasion.
Pozostawiam je na noc w zimnej wodzie
Następnie wlewam trochę octu do garnka i gotuję przez 1-2 godziny.

Następnie zgniatam wszystkie strąki w garnku i redukuję płyn, aż uzyskam substancję podobną do opium.
Możesz powtórzyć to kilka razy (3-4) i uzyskać więcej opium.
 

one5one

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Mam wspaniałą książkę, która bardzo szczegółowo wyjaśnia to, co próbujesz zrobić, i polecam ją każdemu, kto chce dowiedzieć się czegoś o maku opiumowym. Książka nosi tytuł "Opium dla mas" autorstwa Jima Hogshire'a. Można ją znaleźć na Amazon. Opium dla mas to moim zdaniem lektura obowiązkowa. Jest to bardzo pouczająca i łatwa lektura. Powodzenia!!!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Bardzo prosta ekstrakcja morfiny za pomocą bardzo tanich chemikaliów OTC: https://en.wikipedia.org/wiki/Calcium_morphenate
Nasiona należy wyrzucić lub zachować do sadzenia, łodygi zawierają niewielkie ilości alkaloidów, ale w innych proporcjach niż strąki i są mniej pożądane,
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Książka Hogshiresa umieściła to na mapie, ale "kompot" (sp) jest tam, gdzie się zaczęło. Firmy farmaceutyczne stosują ten sam proces. Jeśli strąki są dojrzałe i suche, nasiona są obojętne. Alkaloidy znajdują się w strąkach. Siła może się różnić i należy być podejrzliwym w stosunku do strąków, których historii się nie zna. Strąki o wysokiej zawartości tebainy (paramorfiny) są dostępne od czasu, gdy SKF zniszczył niektóre nasiona, aby zobaczyć, co mogą znaleźć, a efektem genetycznym były maki o niskiej zawartości morfiny i wysokiej zawartości tebainy. Nowa Zelandia uprawia je dla dużych firm farmaceutycznych do produkcji oksykodonu, hydromorfonu, narcanu itp. ale bez laboratorium są one dość bezużyteczne. DEA i jej towarzysze chętnie rozcieńczyliby nim mak, aby uczynić go mniej atrakcyjnym. Jeśli masz dobre strąki, odetnij węzeł od podstawy i wsyp nasiona do zamka błyskawicznego. Rozbij strąki i włóż do młynka do kawy. Zwykle wystarczą 2 lub 3 pełne młynki. Wsyp do filiżanki, zalej zmielone strąki filiżanką gorącej wody, zamieszaj i odstaw. Otrzymasz 95% za pierwszym pociągnięciem. Przecedzić przez sitko, wycisnąć jak najwięcej wody i cieszyć się smakiem. Na skalę przemysłową można dodać wapno do płynu, a większość alkaloidów zniknie. Odlej płynny morfinian wapnia i dodaj chlorek amonu. Surowa, wolna od morfiny baza osadzi się, ale jest to bardziej pracochłonne niż się wydaje
 
Top