Możliwa ekstrakcja metamfetaminy?

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Mam dostęp do pseudo/efedryny, ale wszystkie zawierają powidon. Czytałem, że jest to uciążliwe i uniemożliwia ekstrakcję A/B. Ten produkt go nie zawiera. Czy możliwe jest wyekstrahowanie z niego czystego pseudo? Jak mógłbym to zrobić krok po kroku? Znalazłem przepis na metę tutaj, potrzebuję tylko pomocy, aby zacząć

opcja nr 1
1 tabletka powlekana zawiera 60 mg chlorowodorku pseudoefedryny i 150 mg ibuprofenu.

Zawartość substancji pomocniczych:

Zawartość rdzenia tabletki: fosforan wapnia; skrobia kukurydziana; glikolan sodowy skrobi; hypromeloza E-5; stearynian magnezu.

Zawartość otoczki tabletki: hypromeloza E-5; makrogol 6000; talk; tytanu dwutlenek; barwnik Ponceau 4R lak 22% (E124)



jeśli ktoś wie jak poradzić sobie z powidonem i innym badziewiem opcja #2

pseudoefedryna (dużo więcej) loratadyna (5 mg)

Substancje pomocnicze:
Rdzeń tabletki zawiera: laktozę, jednowodną; skrobię, kukurydzianą; powidon; magnezu stearynian.
Otoczka tabletki zawiera: sacharozę; wapnia siarczan, bezwodny; wapnia siarczan, dwuwodny; talk; gumę kalafonię;
guma arabska; zeina; dwutlenek tytanu; kwas oleinowy; mydło (w postaci proszku); celuloza, mikrokrystaliczna; wosk carnauba
wosk; biały wosk.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Czy można znaleźć eter do ekstrakcji? Powidon nie rozpuszcza się w eterze, ale rozpuszcza się w wodzie. Eter ekstrahuje bazę efedryny. Istnieje szansa na oddzielenie
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Oto moja 3# opcja

Substancja czynna: Każda tabletka zawiera 50,0 mg chlorowodorku efedryny.

Inne składniki: powidon, stearynian magnezu, skrobia kukurydziana, talk i monohydrat laktozy (120,0 mg).


Yesss sir, mogę dostać eter dietylowy. Która opcja najlepiej pasuje do mojego celu? Czy możesz mi powiedzieć wszystkie potrzebne rozpuszczalniki i proces krok po kroku, aby uzyskać piękny prekursor?
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kruszenie tabletek tak drobno, jak to możliwe, a następnie prosta ekstrakcja wodą, prawdopodobnie skończyłoby się żelopodobną mazią. Stearynian magnezu jest nierozpuszczalny w wodzie, a talk i skrobia kukurydziana sprawią, że woda będzie lepka. Gorzej, jeśli podgrzejesz wodę, więc używaj wody o temperaturze pokojowej. Używaj DUŻO wody.
Powidon jest nierozpuszczalny w wodzie. Efedryna jest bardzo dobrze rozpuszczalna w wodzie. Odstawić. Nierozpuszczalne substancje ostatecznie opadną na dno. Zdekantuj płyn do filtra i wlej goo na końcu. Ściśnij go lub przefiltruj próżniowo, aby usunąć jak najwięcej wody.

Woda zawiera teraz laktozę i efedrynę. Zasadź ją wodorotlenkiem sodu. Na wierzchu powinna pojawić się oleista warstwa wolna od efedryny. Wlej eter i wstrząśnij, najlepiej w lejku separacyjnym z bardzo częstym odpowietrzaniem. Warstwa eteru powinna teraz zawierać wolną zasadę efedryny, podczas gdy laktoza pozostaje w wodzie. Odcedź i wyrzuć warstwę wody (dno). Wlej trochę bezwodnego siarczanu magnezu (suszonej soli Epsom) do oddzielonego eteru, zawiruj i odstaw, aby usunąć pozostałą wodę.
Teraz dodaj gazowy HCl lub kroplami HCL, aby zakwasić roztwór i doprowadzić do wytrącenia się soli efedryny. Przefiltruj, odparuj uwięziony eter. Gotowe. Przejdź do gotowania D-met na jeden z wielu możliwych sposobów.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Znalazłem aktywny składnik roztworu Povidone-Iodine: "Povidone-Iodine %10 (%1 aktywny jod)".
Zakładam, że nie jest to optymalny produkt do ekstrakcji kryształów jodu?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Przepraszam za pozornie niepowiązaną odpowiedź. Chciałem dodać coś więcej, ale w międzyczasie mi uciekło.
W każdym razie, być może z powidonem można sobie poradzić w taki sam sposób, jak z powidonem-jodem.
Roztwór %20 NaOH w H2O jest powoli dodawany do powidonu-jodyny. Mieszanina jest następnie podgrzewana i filtrowana. Ta powidonowo-polimerowa maź jest wychwytywana w filtrze i zaczyna twardnieć po usunięciu ze źródła ciepła. Być może tę metodę można zastosować do twoich tabletek, oczywiście w połączeniu z innymi procedurami, ponieważ nie sądzę, aby sama ta metoda rozwiązała wszystkie twoje problemy. Na przykład ekstrakcja zimną wodą i różnymi rozpuszczalnikami (metanol?) i niekoniecznie w tej kolejności lub ponowne zakwaszenie i wytrącenie soli po usunięciu zanieczyszczeń, jak wspomniano powyżej.

Zdecydowanie polecam obejrzenie filmu NileRed na temat "jak ekstrahować chemikalia z produktów dostępnych bez recepty" i zapoznanie się z procedurą, którą nakreśla w celu zaplanowania ekstrakcji. Wszystko, co musisz wiedzieć, abyś mógł sam się uczyć. Daj człowiekowi wędkę, a nie tylko rybę. o7
 
Top