Nadmanganian potasu (KMnO4) do syntezy 4MMC

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ponieważ 4-metylopropiofenon nie jest dla mnie łatwo dostępny, zacząłem szperać. Znalazłem stary artykuł Rhodium na Erowid, w którym użyto KMnO4 do stworzenia czegoś, co nazywano metkatynonami lub MCAT. Czynnikiem ograniczającym jest użycie pseudoefedryny.

Naprawdę chciałbym znaleźć źródło czystej pseudoefedryny.

W każdym razie, ponieważ nadmanganian potasu jest łatwy do zdobycia, chciałem zapytać, czy ktoś ma wiedzę na temat tego podejścia?

Dzięki
 

downunder175

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Przeprowadziłem tę reakcję raz lub dwa 25 lat temu i jestem prawie pewien, że udało mi się to również uzyskać z rodu!!! Rod się starzeje! Szczerze mówiąc, produkt może zagubić się w ogromnym rozcieńczeniu wody, które musi mieć ta reakcja, ale działa, a nadmanganian można łatwo uzyskać. Znalazłem efekty Methcathinone bardzo słabe, to znowu najprawdopodobniej nie był w pełni reaguje i nadal psedeo !!! To dobra reakcja dla początkujących, ale powodzenia w znalezieniu pseudoefedryny.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
dzięki.

Myślę, że odpowiedziałeś na pytanie, które tak naprawdę zadałem.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
1 raz to widać wow .
zrobiony samodzielnie 4-metylenopropiofenon
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Nikt już nie chce sprzedawać efedryny lub pseseudoefedryny, nawet Chińczycy się boją. Jeśli ktoś próbuje ci sprzedać, może to być oszustwo. Wystarczy uwarzyć lub zsyntetyzować własną z benzaldehydu
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Żaden dostawca w Chinach nie może dostarczyć efedryny lub pseudoefedryny, ponieważ jest to produkt zabroniony, a jeśli może go dostarczyć, musi być kłamcą.
 
Top