Potencja ADB-BUTINACA

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Dostałem ADB-BUTINACA od sprzedawcy, który powiedział:


ale myślałem, że moc ADB-BUTINACA będzie aktywna w zakresie mg? Próbuję go bezpośrednio w gramach, nie ma żadnego efektu, czy zostałem oszukany? czy faktycznie istnieje inny numer CAS ADB-BUTINACA o silnej mocy?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Zdecydowanie nie mieści się w zakresie gramów.
Myślę, że umrzesz, jeśli połkniesz gram abd-b hehehe
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Adbb dobry towar. Słabszy niż 5cl, ale topowy. MG pozwoli ci się naćpać
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
właśnie wziąłem kolejny gram, nic się nie stało, myślę, że chiński sprzedawca sprzedaje teraz tylko rzeczy z niższej półki
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Cóż, wielu sprzedawców sprzedaje gorsze rzeczy od czasu zakazu
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
westchnienie.... uczyni go naszym własnym
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Tak, lepiej zrobić własną syntezę, wtedy będziesz wiedział, co masz
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
dokładnie

przestańmy też mówić "6cl jest słabsze / 4f abd jest silniejsze" itp., ponieważ nie ma obiektywnej "siły" ani skali, to wszystko subiektywne doświadczenia. jego jakościowa z definicji nie ma skali, tylko ilościowa jest skalowalna.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Cóż, niektóre noidy są "słabsze" od innych. Wszystkie zachowują się nieco inaczej pod względem aktywności receptora / powinowactwa.

Tutaj znajduje się bardzo interesujący artykuł na temat syntetycznych noidów:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/common-pathway-for-cannabinoids-syntheses.1484/
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
jak to udowodnić? nie ma obiektywnej skali, to czysta spekulacja. synteza jest nauką i nauka może udowodnić lub obalić rzeczy, subiektywne doświadczenie nie.

jak wspomniano wcześniej, noid jest skuteczny lub nie. czasami palisz JWH, a potem twoje ciało potrzebuje więcej, aby poczuć to samo, więc przełączasz się na ABD FUBINACA lub cokolwiek innego i myślisz, że wow, czysta magia, to najlepszy noid, ale tak nie jest, to przyzwyczajenie.

Jedyną obiektywną skalą w nauce dla siły noidów jest siła EC50 na samych receptorach CB. ale ponieważ z wyjątkiem sytuacji, gdy sam robisz syntezę, masz głównie kredę, zanieczyszczenia i śmieci chemiczne, nie możesz tak naprawdę mieć odpowiedniego testu EC50.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Zdecydowanie masz rację, informacje oparte na doświadczeniu są bardzo subiektywne.
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Cóż, zgadzam się, że informacje oparte na doświadczeniu są bardzo subiektywne, a tolerancja narasta bardzo szybko, bez względu na to, czy jest naturalna czy syntetyczna
Ale otrzymane towary są zdecydowanie za niskie i mogę powiedzieć, że nie ma żadnego efektu, nie jestem narkomanem i nie dotykałem marihuany ani innych rzeczy od lat,
Nigdy nie słyszałem o EC50 i trochę szukałem, chciałbym przeprowadzić test, gdyby ten sprzedawca mógł doradzić, jak to zrobić, ale rozglądając się dookoła, na pewno nikt nie "ZJADA" gramów ADB-BUTINACA, tak jak ja, tylko po to, aby przetestować moc.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Z niecierpliwością czekam na fakt, że rynek syntetycznych kannabinoidów rozpocznie się tutaj już wkrótce. Nadal zastanawiam się, dlaczego tak się nie stało, mimo że jest tu tak wielu ekspertów. Jeszcze jedno, proszę o zgłaszanie tylko zaufanych sprzedawców, ponieważ ufamy temu forum i jest to dla mnie zgodne z tym, że w dzisiejszych czasach nie ma legalnych chińskich sprzedawców.
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3

Całkowicie się zgadzam... rynek chiński poszedł na dno, zostałem oszukany na tysiące... po prostu nie mogą tego zrobić tak jak kiedyś....
Myślę, że potrzebujemy tutaj listy certyfikowanych sprzedawców. jest to słuszne, ilość ekspertów na tym forum jest szalona... .

Czy możemy to zrobić?
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Niektórzy z chińskich dostawców nadal podejrzewają, że są ważni, nadal je sprawdzam, wszelkie aktualizacje będą na mojej grupie Malaysia.
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
daj mi znać bracie... szukam legalnego dostawcy potencjalnie zamówień hurtowych. :D
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Witam, mój ADB Yellow to petarda! Tworzymy sami bezpośrednio z Chin Główne surowce, ale aby odnieść sukces, potrzebujesz oczywiście pewnej wiedzy na temat wskazówek i sztuczek, o które możesz mnie zapytać, jestem tutaj, aby wnieść wkład w to forum od teraz, dla każdej próbki lub nawet zamówienia możesz również skontaktować się ze mną!

Z góry dzięki @TONI
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Dobry wieczór bracie! ADB jest królem! 5CL nadchodzi z tyłu! ADB Działa jak szalony z niskimi dawkami, idziesz spać natychmiast! 5CL to szalona euforia, jeśli zmieszasz oba, przejdziesz na inny poziom! Mógłbym wysłać test dla ciebie, aby zrozumieć, co mam na myśli!

Dzięki z góry @Tony!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5CL jest silniejszy niż adbb, myślę, że o 30%.
Takie było moje doświadczenie z adbb i 5cl przed banem, a teraz z zestawami.
Uzyskujesz lepszą wartość, wykonując 5CL z zestawu.
 
Top