Proszkowanie CWE ?

Corleone

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam,

Z góry przepraszam, bo być może moje pytanie już tu padło, ale nie mogę nic znaleźć.

Chciałem się dowiedzieć czy po zrobieniu CWE leku zawierającego tylko Paracetamol i Kodeinę (500mg/30mg) mogę go dostać w formie proszku?

Rozgniotłem 10 tabletek, więc miałem 5g Paracetamolu i 300mg Fosforanu Kodeiny, więc wrzuciłem to do wody, następnie włożyłem do lodówki i przefiltrowałem wszystko i otrzymałem bardzo czystą wodę, więc jest idealnie, problem polega na tym, że smak jest po prostu niemożliwy, nikt nie może tego zjeść Próbowałem zmieszać to z dziesiątkami syropów i Fanty, ale to nie działa, więc chciałbym zredukować to do proszku i włożyć do pustych kapsułek i połknąć je.

Więc, Wziąłem patelnię i zamiast postawić mój płyn do odparowania i ryzykować zniszczenie kodeiny z powodu ciepła, napełniłem patelnię wodą i podgrzałem tę wodę, a na niej uniosłem miskę (nie wiem, jaki to materiał, ale nagrzewa się, więc dobrze przewodzi), a następnie zajmuje to bardzo dużo czasu, ponieważ parowanie nie ma kontaktu z niskim ciepłem, jest to kąpiel wodna na niskim ogniu, ale działa po kilku godzinach w misce nie ma już płynu, ale z boku miski są białe ślady, więc żyletką odzyskałem te ślady i mam biały proszek, który wygląda trochę jak koks...

Smak jest obrzydliwy, ale moje pytanie brzmi: Czy to naprawdę fosforan kodeiny w proszku czy inny produkt?

Nie wiem, co odzyskałem, może para była kodeiną, ale odparowałem ją i otrzymałem biały proszek (około 250 mg).

Czy to właściwa metoda lub jaka jest właściwa metoda redukcji płynnej kodeiny do proszku?

Wielkie dzięki ;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Cześć. Myślę, że tak. Jeśli masz wątpliwości, sprawdź produkt za pomocą odczynnika Mandelin lub procedury oznaczania temperatury topnienia.
Wolna zasada kodeiny ma temperaturę wrzenia 250 stopni, nie sądzę.

Co więcej, możesz nauczyć się tego tematu i sprawdzić swoją pracę.
 
Last edited:
Top