Prekursor w Aus

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Przepraszam, jeśli to w złym dziale

Zastanawiam się, czy ktoś odniósł sukces w Australii z pre-kursorami z Chin, jest kilku sprzedawców pływających tutaj, a także ze stronami internetowymi w czystej sieci, które sprzedają pre-kursory wszelkiego rodzaju
czy ktoś ma doświadczenie z tego rodzaju sprzedawcami, wydają się legalni, ale wiesz, kiedy coś jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe.....

wszelkie spostrzeżenia są doceniane
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Chyba nie zrozumiałeś mojego postu.
Pytałem, czy ktoś z powodzeniem zamówił pre-kursory do Australii od sprzedawców na tym forum i ogólnie w darknecie. Jest kilku, którzy prowadzą swoje strony internetowe w czystej sieci, które reklamują pre-kursory z wysyłką na cały świat
 

zoom

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
W szczególności Sara, WendyDreamer i marywin

ktoś już u nich kupował?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Daj mi znać, jeśli mnie potrzebujesz
Mogę dostarczyć chemikalia badawcze
Do Australii
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Mogę potwierdzić, że można z powodzeniem zabezpieczyć produkty do aus z Chin. Nie wiem jednak, czy ci konkretni dostawcy są wiarygodni. Przed wysyłką po prostu uszczelniają próżniowo i woskują rzeczy. nieokreślone opakowanie itp. Czego szukałeś?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Większość ludzi, którzy mówią, że sprzedają prekursory do AUS z sukcesem, to oszuści - po prostu biorą pieniądze, wysyłają produkt, a jeśli zostanie zabrany przez celników, powiedzą FUCK YOU, ponieważ wiedzą, że nie zgłosisz tego nikomu - możesz o nich powiedzieć tylko na takim forum, ale kto pójdzie do sądu, aby powiedzieć, że zamówił beczki gówna?

Dzięki brachu
 
Top