Przygotowanie metamfetaminy metodą fenyloalaninową

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Przygotowanie odczynników: 1-fenyloalanina (D/L) opcjonalnie 2-węglan sodu (wodorotlenek sodu) opcjonalnie 3-siarczan dimetylu (jodek metylu) opcjonalnie 4-amoniak (do przemywania reagentów) 5-DMF (używany do ekstrakcji reagentów) Znam wymagane odczynniki, ale nie znam temperatury reakcji i stosunku molowego odczynników. Proces wygląda następująco: 1-Fenyloalanina ulega dekarboksylacji w warunkach alkalicznych, 2-Rozdzielenie strumienia w celu uzyskania amfetaminy 3-Amfetamina jest następnie metylowana przy użyciu siarczanu dimetylu 4- Przemywanie amoniakiem 5-Ekstrakcja DMF To jest trochę informacji, które znalazłem w Internecie. Wyszukałem kilka pytań w Google. Wykonanie tej procedury powinno być możliwe. Chemicy posiadający odczynniki mogą przeprowadzić ten proces i opublikować wyniki.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Wiele lat temu wyprodukowałem DL-fenyloalaninol, który wyglądał jak speed i pachniał jak dobry, paskudny uliczny speed.
Gdybym zrobił redukcję HI do tego, może... Wierzę, że są tutaj dobrzy chemicy UG, którzy wiedzieliby, jak wykonać tę pracę łatwiej niż opisano w archiwach rodowych. Myślę, że to dobre miejsce na rozpoczęcie właściwej dyskusji. Przynajmniej ja jestem zafascynowany różnymi pomysłami na redukcję do amfetaminy różnymi metodami.
 
Top