Prezentacja, podziękowania i prośba o informacje na temat cas:20320-59-6.

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Witam wszystkich.
Przede wszystkim chciałbym szczerze podziękować ludziom, którzy stworzyli ten klejnot, a raczej tę kopalnię informacji tak cennych, ale także tym, którzy sprawiają, że żyje. ja to kwispeed, francuski, początkujący + w środku chemii, ale początkujący pasjonat, poważny perfekcjonista i odpowiedzialny. Niedawno zamówiłem olej glicynianowy Bmk w Internecie (sprawa: 20320-59-6), po opóźnieniu w odbiorze, sprzedawca uprzejmie zaoferował mi oprócz mojego zamówienia na olej, 1 kg proszku glicynianowego bmk (sprawa: 20320-59-6). Sprzedawca poinformował mnie również o procedurach przetwarzania, które moim zdaniem są albo błędne, albo niewłaściwe lub najlepsze. Przeszukałem forum przez wiele godzin, nie znajdując dokładnej odpowiedzi na moje pytania, wiele różnych opinii. Dlatego pozwalam sobie przyjść do Ciebie, który dzięki swojemu doświadczeniu, myślę, że będzie w stanie mi pomóc, a nawet poprowadzić mnie na tych etapach transformacji i skierować mnie do najlepszej metody, aby uzyskać siarczan amfetaminy o najwyższej możliwej jakości. z góry dziękuję, dziękuję za przeczytanie mnie i życzę również bardzo szczęśliwego nowego roku 2023. dziękuję i czekam na Ciebie. Kwispeed...

PS: przepraszam za mój angielski....
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Wybaczymy ci twój angielski, ale nie wybaczymy ci pogrubionego tekstu
 

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Ups... Właśnie to zobaczyłem, to nie było celowe i przepraszam.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tak, jeśli ktoś faktycznie wie, jak uzyskać produkt z tego "20320", byłbym bardzo zainteresowany. Tak jak wysłałbym im pieniądze... 20320 jest olejem w stp, więc to nie może być takie.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nie jestem pewien, dlaczego cię zacytowało, ale mówiłem tylko, że ja też nie mogę uruchomić tego proszku.
 
Top