Question prasowanie luźnego koksu z powrotem w perłę

thecrew

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Cześć chłopaki,

Importowałem luźną czystą kokainę i jestem ciekawy, jak mogę ją z powrotem wcisnąć i sprawić, by znów wyglądała perłowo?

Dzięki!
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Musisz oczyścić produkt.
Najlepszym sposobem jest ponowne zrobienie bazy, a następnie rekrystalizacja HCl nad heksanem i octanem etylu 3: 2, stracisz około 5%.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Równomiernie spryskać acetonem
Wyciśnij za pomocą prasy hydrolitycznej
Wysuszyć w kuchence mikrofalowej, uważając, aby go nie spalić.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nigdy nie słyszałem o nikim, kto wyciskałby cegłę kokainy bazowej, z wyjątkiem Peru, Boliwii i tym podobnych. W tych regionach sprzedają surową pastę kokainową, którą ludzie palą.
Nigdy też nie słyszałem, by ktoś sugerował aceton. Kokaina nie rozpuszcza się w acetonie, więc jestem sceptyczny co do tego, że dobrze się sklei. Nie wierz mi na słowo, ale jeśli chodzi o mnie, użyłbym wody, ale tylko niewielkiej ilości, aby uzyskać sztywną pastę, a następnie ją nacisnąć. Byłbym gotowy na złapanie wody, która mogłaby wyciec
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3

Ten oryginalny post

Tłoczenieluźnego koksu z powrotem do perły


Pytanie

Hej chłopaki, importowałem luźną czystą kokainę i jestem ciekawy, jak mogę ją sprasować i sprawić, by znów wyglądała na perłową? Dzięki!
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Otrzymuje koks, który został sproszkowany i próbuje nadać mu oryginalny wygląd
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Nie używaj wody, jak sugerował dom.

Spryskaj acetonem. Ściśnij je razem niezbyt mocno, bo inaczej trudno będzie je złamać. Pozostaw w prasie na 24 godziny.

Wyjmij go i wysusz na powietrzu lub w niskiej temperaturze + wentylator, a po 24-48 godzinach będzie wyglądał jak nowy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Oto rzecz o wodzie. Kokaina ulega w niej dysocjacji. Ponieważ są tu dzieciaki, które gówno wiedzą, oznacza to, że rozpada się na kokainę 1+ i cl-. Kokaina 1+ to prawie kokaina bazowa, ale nią nie jest. To podstawowa kokaina z dodatkowym wodorem. Wodór ma 1 proton i jeden elektron. Widać, że ma ładunek. To właśnie oznacza +, a 1 oznacza, że ma dodatkowy elektron. Oto pierwsza lekcja chemii. Elektrony krążą wokół jąder tak, jak księżyc krąży wokół Ziemi. Podobnie jak księżyce grawitacja przyciąga oceany i powoduje pływy. Bezwładność 1 elektronu przyciąga jądro atomu, czyniąc go niestabilnym. Ale hej. Gdyby istniały 2 księżyce lub 2 elektrony, przyciągałyby się w przeciwnych kierunkach, a wtedy pływy/ziemia/atomy byłyby zrównoważone. Or.... stabilny. Tak więc niestabilne atomy z pewnością chciałyby podnieść elektron i stać się stabilne. Tym właśnie jest chemia. Więc. Wymieszaj to gówno w acetonie. Nie rozpuszcza się (bardzo mało, 1g/100ml) i odparowuje. Co się stało? Nie gówno, proszek wysechł. Wymieszałem z wodą. Co się stało? Kokaina rozpuściła się i woda wyparowała. Aniony złapały elektrony kationów. W chemii nazywają to wiązaniem jonowym. Idź i wysusz swój proszek, ja zamierzam z powrotem związać moją kokainę. Nie wsypujesz, kurwa, grama do galona, wsypujesz gram do mililitra, ponieważ taka jest rozpuszczalność kokainy HCL w wodzie. ALE nie używasz tyle wody, ponieważ nie masz czystej kokainy. Myślisz, że to 70%, może spróbuj 0,7 ml/g.
Twoja kolej. Nie jest mi przykro 😗🙄
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Oto roztwór, którym spryskuje się lamoniak, nie zwilżając go zbytnio, prasuje i pozostawia na słońcu. Przetestowane i zatwierdzone
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sal amoniakalny? Chlorek amonu? [Kokaina]H+ Cl- <----->Nh³+ Cl-=brak możliwości reakcji. To tylko woda miała tu jakąś funkcję, poza tym, że dodałeś trochę trucizny do kokainy
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Spróbuj użyć wody z kroplą benzyny w plastikowym wiadrze, wysusz ją w temperaturze 50-60C, a ludzie naprawdę pokochają kokainę benzynową.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Prawdopodobnie tak było. Chcesz zobaczyć, jak idioci skaczą z radości? Pociąć to gówno metą. Za każdym razem, gdy ktoś tutaj mówi mi, że ma świetną kokainę, jest w niej metaamfetamina. Powiedziałbym, że jeśli chcą zaszaleć, niech dodadzą do tego lewamizol, który metabolizuje się do amfetaminy i aminoreksu w samą porę, by kokaina przestała działać, ale fizycznie doprowadza ludzi do szału.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Albo chcą się tak uzależnić Umieść 2-3% heroiny.hcl w tym złym gównie
 
Top