• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

DMT Marijuana Cannabinoids Methamphetamine Prawdopodobnie najbardziej płodny happening naszych czasów. OGROMNA PRÓBKA LEKU ROZDAWANA!!!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Witam wszystkich, z radością informuję o tym niesamowitym gratisie! Oto jak to działa;
  • Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, pobierz aplikację Tor (możesz również pobrać kilka jej odmian ze sklepu Play).
  • Załóż konto
  • Jeśli jeszcze go nie masz, zdobądź trochę Bitcoinów lub Monero i zdeponuj je w swoim portfelu. Potrzebujesz tylko jednego dolara, ale uwierz mi, kiedy zobaczysz, jakie to łatwe, proste i bezpieczne, będziesz potrzebować więcej kryptowalut.
  • Wróć do tego wątku i skomentuj, że jesteś gotowy i (wkrótce) jaką próbkę chcesz, a ja napiszę dokument depozytowy, którego użyjemy do sfinalizowania transakcji. Koszt będzie wynosił 1$.
 

Coasttocoast

Buying through escrow
New seller
Joined
Aug 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jestem gotowy
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Przepraszam, że powiedziałem ci, że się nie kwalifikujesz. Założyłem to, ponieważ masz nowy baner sprzedawcy, ale twoja data dołączenia to 2 sierpnia. Będziemy musieli wyjaśnić, kto dokładnie się kwalifikuje, a kto nie. Jak wspomniałem, mam obecnie 4 obiecane próbki, ale mam nadzieję, że będę miał 100 na pierwszym. Miałem duże zainteresowanie i zastanawiałem się, co dokładnie stanowi próbkę. Mówię im "cokolwiek uważacie za próbkę, ale sprzedajecie ją Heisenburgowi, a nie mnie"😆. Prawdopodobnie będę musiał zdecydować za nich, co stanowi próbkę. To naprawdę głupie, ponieważ oni już znają numer, chcą tylko, żebym go odgadł, a jeśli zgadnę w ich interesie, to jeszcze lepiej.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Jestem gotowy
 
Top