prorocze sny?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Czy ktoś jeszcze miewa sny, które później się spełniają w rzeczywistości? Ja miewam je czasami. Nigdy nie było to nic ważnego, np. wciąż schodzę, bo kilka godzin temu wziąłem gram mety (podzielony na może 5 kresek) i rozmawiam z kimś o przestępstwach opartych na filmach, a potem przypomniałem sobie, że miałem dokładnie taki sen, kiedy byłem dużo młodszy. Nie brałem wtedy narkotyków (oczywiście), po prostu wiedziałem, że czułem się bardzo nieswojo i "podkręcony", a teraz dzieje się to teraz. Innym przykładem jest to, że kiedy byłem w trzeciej klasie, miałem sen o części mojej szkoły, której nigdy wcześniej nie widziałem, a potem nauczyciel zabrał tam naszą klasę i natychmiast ją rozpoznałem. Są inne przykłady, o których nie mogę myśleć.

Jeśli ktoś z was ma podobne doświadczenia, podzielcie się nimi ^^;
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
To trochę jak przeczucia. Kiedy byłem młodszy, miałem przeczucie, że mój dom spłonie. Moi rodzice robili wszystko, by zamknąć mnie w pokoju, ale w końcu się poddali. Wiele lat później dom stanął w płomieniach, a ogień dotarł prosto do mojego pokoju. Potem już nigdy mnie nie przesłuchiwali. Miałem też sny o filmach, których jeszcze nie było w telewizji, a które już się pojawiły. Tak naprawdę już ich nie mam, ale mam wrażenie, że coś pójdzie nie tak. Kiedy byłem mały, medytowałem godzinami, może dlatego. Wiem tylko, że zawsze słucham swoich uczuć, kiedy się pojawiają, tak jak wcześniej. Zdecydowanie moja strażniczka valkyrie czuwa nade mną
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Chciałbym po prostu pamiętać swoje sny. Przez większość nocy nie mam pojęcia, co mi się śniło.

W tych, które pamiętam, wynosiłem śmieci lub jadłem kukurydzę na kolbie......stupid
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kukurydza na kolbie jest kurwa ognista, mam nadzieję, że ten sen to przeczucie
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha, dodaj trochę masła i soli, a prawdopodobnie będzie to jedno z moich ulubionych dań. Pewnie dlatego wciąż pamiętam ten sen
 
Top