Protonitazen, metonitazen i N-dezetyloizotonitazen

Chuan

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Znalazłem dobrego dostawcę online wszystkich 3 z tych chemikaliów i otrzymuję 3-4 próbki od kilku z nich za darmo, co jest szalone, aby o tym pomyśleć.

Czy ktoś może podzielić się informacjami, abym nie skończył na przedawkowaniu, chcę tylko poznać najlepszy możliwy sposób dawkowania tych chemikaliów od czasu do czasu. Jestem na Suboxone od 8 do 16 mg dziennie. Jestem pewien, że to trochę pomoże, jeśli chodzi o to, że są one silne, aby w pewnym sensie przeciwdziałać. Wiem, że te pytania są często zadawane, ale odpowiedzi są różne.

Planuję zrobić jakiś roztwór, a następnie go wciągnąć, a ostatecznie spróbować trochę roztworu dożylnie.

Wszelkie pomysły są mile widziane lub słowa mądrości od społeczności.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tak więc ec50 reprezentuje 50% pełnego potencjału agonistycznego. Można to porównać do Fentona / morfiny, przekształcić w ułamek, a następnie przeliczyć na ułamek dziesiętny i użyć tej liczby jako mnożnika dawki fentanylu, którą byśmy przyjęli, i uzyskać przybliżony wniosek
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Cześć!
Proszę, napisz konkretnie nazwy substancji psychoaktywnych, których chcesz użyć, a także dokładny sposób, w jaki chcesz ich użyć.
Chętnie porozmawiam o bezpiecznych dawkach i wszystko wyjaśnię
 

lilred1227

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Naprawdę muszę znaleźć świetnego dostawcę, który jest konsekwentny i nie jest oszustwem, proszę o kontakt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myślę, że te chemikalia nie mogą być kupowane, sprzedawane ani wymieniane na tej stronie. To sprawiłoby, że zastanowiłbym się więcej niż dwa razy, czy z nimi zadzierać. Twoja mama, żona i dzieci będą bardzo smutne, gdy umrzesz.
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Czy wiesz, kiedy wprowadzono ten zakaz? Ponieważ jestem na 99% pewien, że widziałem tutaj sprzedawców oferujących go wcześniej lub w innych strefach. Mogło się to jednak zmienić od czasu, gdy ostatnio sprawdzałem.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Tak, jest oferowany przynajmniej przez dostawcę prekursorów na stronie sprzedawców chemikaliów.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Czy zakaz jest właściwą drogą?
Zagrożenie pochodzi przede wszystkim od użytkownika, a nie od substancji.
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Cześć, czy ktoś tutaj wie, czego używają prasujący, aby ich M30 nadawały się do palenia? Czy jest to jeden z zenów?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Tylko pomysł: jeśli nie masz pojęcia, jak dawkować leki, np. tworząc roztwór, nie możesz zaczynać od takich substancji.
 
Top