Oczyszczanie i ulepszanie leków

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Załóżmy, że kupiłeś produkt, który wygląda na bardzo brudny i rozcieńczony. I będzie dobrze, jeśli banalna kokaina została rozcieńczona aspiryną lub kredą spożywczą. Jest to powszechne, a rozcieńczenie produktu wpływa przede wszystkim na siłę efektu, zmuszając do zwiększenia dawki.
Ale bardzo często zdarza się również, że narkotyk kupiony na ulicy jest rozcieńczony czymś zupełnie złym, co może spowodować wiele szkód w organizmie.
Czasami krążą nawet plotki, że niektórzy dranie dodają drobno zmielone szkło, ponieważ "nienawidzą ćpunów". Jest to powszechne, ale rzadkie.
Niemniej jednak, trzeba mieć wprawę w określaniu stopnia czystości i metod oczyszczania substancji.

A może sam przygotowałeś narkotyki, ale nie jesteś zadowolony z ich wyglądu? Spodziewałeś się białego proszku, a otrzymałeś brązowy, śmierdzący produkt. Albo marzyłeś o dużych, przezroczystych kryształach, ale dostałeś tylko żółtawą, niezrozumiałą substancję. Oczywiście w obu przypadkach składnik aktywny może okazać się skuteczny i efekt będzie całkiem zadowalający dla stosującej go osoby. Ale nie tylko efekt jest ważny, ale również wygląd! I zminimalizowanie negatywnych skutków ubocznych dla organizmu! To jest ważne!
W tej sekcji postaramy się pokazać, jak rozpoznać brudny produkt, jak go wyczyścić i jak go ulepszyć za pomocą improwizowanych środków.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Ludzie muszą oczyszczać swoje MDMA!

Przez lata widzieliśmy tak wiele brązowego (cola) i szampańskiego (kolor sików) MDMA, że to niesamowite!
A ostatnio widzieliśmy zielone, różowe, czerwone, fioletowe rzeczy, które są śmieszne, ponieważ nikt tak naprawdę nic o tym nie mówi. MDMA nie jest kurwa fioletowe na litość boską! Umyj swoje gówno! Nikt nie chce brązowych szczyn wyglądających jak skała.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
A co do tego argumentu, że ludzie nie lubią ćpunów/nie dbają o nich wystarczająco.
Pieprzyć takich ludzi! Kochamy ich klientów, dzięki nim jesteśmy bogaci, więc przynajmniej możemy ich dobrze traktować i obsługiwać. Sprzedawaj im dobre gówno i nie dodawaj do produktu pieprzonej beta alaniny, palancie, to gówno powoduje swędzenie w dużych dawkach, na litość boską. Sprzedawajcie czysty, niepocięty, nieśmierdzący, sproszkowany towar, DOBRY TOWAR!

Trochę na wyrost, ale nienawidzimy patrzeć, jak wielkomiejscy dilerzy narkotyków robią takie rzeczy lub jak kucharze robią takie rzeczy dla większego zysku.

Możemy zapewnić każdego kucharza, że zysk nadejdzie wystarczająco szybko, jeśli zrobisz dobry towar!

Albo jak sam człowiek to powiedział:
"Ty i ja nie będziemy produkować śmieci. Będziemy produkować chemicznie czysty i stabilny produkt, który działa zgodnie z reklamą. Żadnych domieszek. Żadnej formuły dla niemowląt." - pierwszy odcinek.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nie jestem sprzedawcą, tylko producentem noobów, ale z pewnością chciałbym spojrzeć na relację sprzedawca-nabywca! Bardzo inspirujące i masz cholerną rację!
Jeśli napełniają nasze kieszenie, to OCZYWIŚCIE możemy zaoferować czysty, nieoszlifowany towar!

Właśnie skończyłem gotować moją pierwszą partię LSA, skończyłem z żółtym proszkiem, mogę potwierdzić, że to LSA (świeci jak cholera pod UV). Spróbuję przeprowadzić rekrystalizację i uzyskać czystszy produkt! Nie jestem chemikiem, ale ponownie uczę się najważniejszych podstaw, takich jak chemia ogólna i organiczna.

Nie wiem, czy masz doświadczenie z LSA, ale z chęcią otrzymam kilka wskazówek!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Czyszczę większość rzeczy, które dostaję. W zamrażarce trzymam butelkę 100% acetonu. Znajduje się w niej kilka miarek sita molekularnego 3A. Zapobiega to gromadzeniu się wody. Jest tani i bardzo skuteczny. Ten lodowaty aceton jest świetny do mety i kokainy. Umieszczam go w lejku Buchnera i wlewam trochę acetonu, mieszam przez około 10 sekund i dodaję próżnię. Zwykle tracę w ten sposób 10-30% wagi. Jeśli chcę wyczyścić więcej, wkładam butelkę wody do zamrażarki i kiedy zaczyna zamarzać, używam około 2 ml/g. Meta i koka są bardzo dobrze rozpuszczalne w wodzie, więc wszystko, co się nie rozpuszcza, jest śmieciem. Umieść go w foremce do ciasta Pyrex na niskim poziomie na palniku i przedmuchaj go wentylatorem lub suszarką do włosów.
Zwykle pomaga to bez zmiany cząsteczki, więc raczej jej nie zniszczysz. Kokaina jest LEKKO ROZPUSZCZALNA w acetonie, więc ściągam lejek z kolby i wrzucam ją z powrotem do lejka jeszcze 2x. Można odparować aceton i odzyskać niewielką ilość, 1-2%.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Świetnie, ale co by było, gdybyś nie musiał tego robić za każdym razem, gdy coś dostajesz? Wyobraź sobie, jak fajnie byłoby, gdyby sprzedawcy to robili.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Bez względu na to, jak dobre są twoje rzeczy, nie uwierzę ci, gdy powiesz, że tak jest, ponieważ dealerzy tak bardzo bzdurzą na temat swoich rzeczy, że byłbym bardziej zaintrygowany, gdyby nazwali coś przeciętnym. Mając to na uwadze, wzrost cen staje się mniej uzasadniony, a sprzedawca może wypaść z rynku, po prostu mając mniej bezużytecznej wagi. Musisz ryzykować, że wystarczająco dużo osób podejmie ryzyko, aby zapłacić więcej, aby rozprzestrzenił się dzięki ustnym "recenzjom".

Tak, byłoby miło, ale i tak spróbuję wyprać na wszelki wypadek, nawet jeśli poprzednie zakupy nie wymagały prania.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Aktualizacja: Sito molekularne 3a nie usunie wody z acetonu. Aceton jest wystarczająco mały, aby dostać się do sita. Używałem go wczoraj i zauważyłem, że jest dość żółty, co zwykle oznacza, że zawiera wodę. Sprawdziłem to.
. Jeśli chodzi o inny temat, zgadzam się, że każdy sprzedawca ma najlepsze gówno, jeśli go o to poprosisz. Niektórzy ludzie są nawet ignorantami i myślą, że śmieci to dobry towar. Znam gościa, który sprzedaje <50% kokainy zmieszanej z metą. Kilka osób, które znam, przysięga, że to świetne. Działa godzinami! Nawet się nie gotuje. Filtruję ją przez lejek Buchnera i słabo się gotuje. Otrzymuję około 50%. Mogę ugotować 70% sprzętu i odzyskać taką samą wagę, jaką włożyłem (nie licząc SB).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To nieprawda. Sito molekularne 3A osusza aceton ORAZ alkohol. Jedna z witryn twierdzi, że nie, ale po dokładniejszej analizie 20 witryn twierdzi, że tak. Osusza również wiele gazów
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nie pamiętam, gdzie to widziałem, prawdopodobnie jakiś chemik na YT, ale na filmie pokazowym na temat etanolu użyli sit 3A do wysuszenia etanolu, co sprawia, że zastanawiam się, czy sita 3A faktycznie przyjmą COŚ etanolu/acetonu, ale niewiele, ponieważ woda szybciej je wypełni? Nie mam konkretnego pomysłu, tylko przypuszczenia.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Niesamowitą rzeczą w sicie molekularnym jest to, że nie działa ono jak inne środki suszące. Większość z nich coś absorbuje, ale sito molekularne nie. W tej nieporowatej substancji znajdują się małe otwory o określonym rozmiarze, który jest liczbą. Sito 3A ma otwory o wielkości 3 angstremów. Jednostka wody ma 3 cząsteczki, 2H i O. Zdarza się, że ma ona średnicę bliską 3ūm, wchodzi do otworów i utknie. Na poziomie molekularnym. Wszystko większe niż 3 μm nie może dostać się do sita. Musisz wybrać sito dla substancji chemicznej, którą chcesz usunąć, większe liczby mogą wydobyć amoniak z alkoholu lub aceton z DMF. Sito molekularne odwadnia żel krzemionkowy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
3 Sita molekularne adsorbują He, Ne, Ar, H2, O2, N2, H2O, CO, NH3.
Sita molekularne 4 A adsorbują Kr, Xe, CO2, SO2, H2S, CS2, CH4, acetonitryl, kwas mrówkowy, n-butanol, n-propanol, etanol i niektóre inne substancje organiczne.
Do suszenia CO2 potrzebne jest sito molekularne 3 A.

Mała rzecz, którą widziałem szperając w sieci
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
To naprawdę interesujące informacje! Dziękujemy za wyjaśnienia!
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Uwaga:

Istnieją również filtry mikronowe do strzykawek.
Jest to jednak osobny temat. Filtry mikronowe omówię później.
 
Last edited:
Top