Fioletowe MDMA to bzdura, czyli oszustwo

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Spójrz... nikt w Holandii nie produkował mdma w kolorze gejowskim... ani szampana czy coli.... Dlaczego jest fioletowy?

1. aby oszukać test. niektórzy widzieli, że poszedł na zielono i bam do fioletu ...

2.
Purple MDMA to psychodeliczny narkotyk, który został po raz pierwszy zsyntetyzowany w 1912 roku przez Alexandra Shulgina. Purple MDMA to syntetyczna pochodna MDMA (Ecstasy), która zawiera tę samą strukturę chemiczną co MDMA, ale ma inny kolor. Nie wiadomo, jak długo istnieje ten narkotyk, ale uważa się, że został stworzony w 1912 roku.
Purpurowe MDMA to popularny narkotyk rekreacyjny, który jest często sprzedawany pod nazwami takimi jak "purpurowe ecstasy", "purpurowe love", "love-drug", "MDMA-X", "MDA-X" i "purpurowe MDA". Fioletowe MDMA jest krystalicznym ciałem stałym o barwie od białej do białawej. Jest rozpuszczalne w alkoholu, eterze i acetonie.
Purpurowe MDMA jest nieco słabsze niż czyste MDMA, ale daje podobne efekty. Fioletowe MDMA jest czasami określane jako "purple X", "mauve X", "purple love", "MDMX", "mdma x", "x love" i "purple mda".
Purpurowe MDMA jest chemicznie identyczne z MDMA, z wyjątkiem koloru. Różnica między MDMA a Purple MDMA polega na tym, że MDMA jest białym kryształem, podczas gdy Purple MDMA jest bladożółtawo-brązowym kryształem. Fioletowe MDMA jest wytwarzane przez zmieszanie MDMA z niewielką ilością barwnika indygo-karminowego. Karmin indygo to naturalny pigment pochodzący z kory korzenia rośliny indygo. Purpurowe MDMA to bardzo silny psychodeliczny narkotyk, który wywołuje intensywne halucynacje i uczucie euforii.
Fioletowe MDMA jest silnym halucynogenem, który powoduje, że użytkownicy doświadczają żywych kolorów, dźwięków i obrazów. Fioletowe MDMA to silnie uzależniająca substancja, która wpływa na mózg i układ nerwowy. Fioletowe MDMA to niebezpieczny narkotyk, który należy przyjmować wyłącznie z zachowaniem ostrożności.
Fioletowe MDMA jest nielegalne w wielu krajach, w tym w Australii, Kanadzie, Niemczech, Irlandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Fioletowe MDMA jest legalne w niektórych stanach USA, w tym w Kalifornii, Kolorado, na Florydzie, Hawajach, w Maine, Maryland, Massachusetts, Nevadzie, New Jersey, Północnej Dakocie, Oregonie, Rhode Island, Południowej Karolinie, Vermont, Waszyngtonie i Wisconsin. Purple MDMA jest uważane w Stanach Zjednoczonych za substancję kontrolowaną z Wykazu I.
Purpurowe MDMA można kupić online i w head shopach na całym świecie. Fioletowe MDMA jest powszechnie sprzedawane pod nazwami takimi jak purple ecstasy, purple love, love-drug, mdma-x, mda-x i purple mda. Purpurowe MDMA jest często sprzedawane jako mieszanka zawierająca MDMA, kofeinę i inne substancje.
Purpurowe MDMA jest często mieszane z innymi narkotykami, takimi jak kokaina, ketamina, LSD, grzyby i marihuana. Fioletowe MDMA jest często łączone z innymi narkotykami w celu uzyskania silniejszego haju.
Fioletowe MDMA jest często spożywane doustnie, palone, wciągane, wstrzykiwane dożylnie lub przyjmowane przez urządzenia do palenia. Purpurowe MDMA jest często dodawane do napojów i żywności, aby poprawić ich smak. Purpurowe MDMA jest często przyjmowane samodzielnie lub z przyjaciółmi. Fioletowe MDMA jest często używane rekreacyjnie.
Purpurowe MDMA jest często nadużywane przez ludzi, którzy używają go, aby się odurzyć. Purpurowe MDMA to lek psychoaktywny, który wywołuje doznania psychodeliczne. Purpurowe MDMA to narkotyk, który zmienia świadomość i percepcję. Fioletowe MDMA jest lekiem psychodelicznym. Fioletowe MDMA jest stymulantem, który zwiększa tętno i ciśnienie krwi.


Słuchaj, wszyscy ci ludzie z fajnymi historiami, których znasz, spierdalaj... jesteś po prostu kutasem
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Prawie wszystkie ostatnie negatywne dźwięki dotyczyły 8/10 fioletowych tabletek zawierających wysokie dawki mdma.... ich proste umysły zaufały płynowi... nigdy nie przewidywały oszustw... zawiera wysoką dawkę, której fałszywie twierdzą, że jest tylko mdma, ale może być o wiele więcej, jeśli dodasz barwnik... #dingdong
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Próbowałem znaleźć więcej informacji na temat tego, dlaczego mdma miałaby być fioletowa. Jest kilka raportów na Reddicie mówiących o tym samym, co barwnik spożywczy, inne raporty mówią, że jest to metoda syntezy pochodząca z Kanady.

Będę szczery, gdy byłem młodym mężczyzną wiele lat temu 🤣 Miałem mdma, które było szare, prawie fioletowe w świetle.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Wiem, że to coś w rodzaju szampana .... w Holandii mieliśmy to w tamtych czasach, to prawie jak rocksugar lub candysugar w języku angielskim, ale nie fioletowy, ale fioletowa poświata nad nim lub posypka.... to nie jest to ciemne badziewie.

 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Zobacz, co otrzymasz, jeśli przetłumaczysz cukier na angielski... w tamtych czasach ludzie robili cukier czarny i sprzedawali go jako lekarstwo....hahhas lovely

Cukierki składają się z grudek skrystalizowanego cukru i są również nazywane cukrem pudrem. Cukierki wywodzą się z Indii i Iranu. Uzyskuje się go poprzez bardzo powolny wzrost dużych kryształów na bawełnianych nitkach lub drewnianych patyczkach w przesyconym ciepłym roztworze cukru. Trwa to kilka tygodni. Aby uzyskać ciemne odmiany cukierków, dodaje się roztwór karmelu. Cukier puder jest używany głównie do kawy lub herbaty, ale także jako dodatek do ciast. Candy sticks to pałeczki pełne cukierków, które są używane do herbaty. Holenderski lekarz Boerhaave przepisał czarne cukierki w XVII wieku jako lekarstwo na ból gardła i przeziębienia.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Nie sądzisz, że coś takiego wygląda bardziej zachęcająco do umieszczenia w systemie?


N7bjvCsdZQ
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Najwyraźniej nawet nazwa jest oszukańcza: "Purpurowe MDMA to bladożółto-brązowy kryształ".
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Po prostu nie lubię ludzi, którzy sprzedają rzeczy, które nie są tym, czym powinny. Większość ludzi nie wie, co kupuje i co bierze... ale jeśli wiesz i celowo próbujesz zarobić łatwe pieniądze i nie dbasz o to... mnie też to nie obchodzi, gdybyśmy się spotkali....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Przeglądałem Google Scholar i jedno źródło wspomniało o
1,3-benzodioksolilobutanamina (znana również jako 3,4-metylenodioksybutanofenamina, MDB, BDB, J i 3,4-metylenodioksy-α-etylofenyloetyloamina jako nazywana purpurową ecstasy, a inne złudnie wspominało o
N-metylo-1-(3,4-metylenodioksyfenylo)-3-butanamina (HMDMA)
Aka🤔🤔HOMO-mdma, co brzmi dobrze 🤣😅😆
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Nic przeciwko ludziom, którzy są... zrobiłem GHB różowym, ponieważ większość użytkowników jest gejami... chciałem nazwać GayHB, ale pomyślałem, że może wtedy ludzie mogliby poczuć się urażeni. ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Rozmawiałem z kilkoma hodowcami grzybów na forum i nazwałem jednego z nich homo. Wszyscy uważali, że to był absolutny żart. Byli młodszymi ludźmi i nigdy nie słyszeli tego określenia. Ich pierwszą gejowską obelgą było "f".
Żeby było jasne, nigdy nie używam tych określeń w odniesieniu do osób LGBTQ, nazywam tak tylko moich przyjaciół. Moja żona jest oficjalnym rzecznikiem grupy demiseksualnych identyfikatorów w firmie z listy Fortune 500
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Wiem, że to żart, ale jeśli twoja żona pracuje w firmie z listy Fortune 500, to czy są dostępne jakieś oferty pracy? Desperackie czasy i tak dalej...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Fioletowe MDMA jest bardzo widoczne w Kanadzie. Jest ono często sprzedawane jako posiadające dodatkowe moce w porównaniu do zwykłego MDMA. Zwykle, gdy kupujesz MDMA, jest to "brązowy cukier" lub w pigułkach, więc ludzie szukają fioletowych rzeczy, ponieważ uważa się, że są one bardziej czyste. Nie wierzę, że to barwnik powoduje ten kolor; jednak nie mam na to żadnych dowodów poza tym, że po prostu go trzymam i widzę. Testuje się z odczynnikami i FTIR jako prawdziwe MDMA (przynajmniej produkt, który miałem).
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acsomega.1c05520

Wyraźne ostrzeżenie o sieci. Jest to metoda, która rzekomo produkuje fioletowe mdma. Nie jestem jednak chemikiem. Przedyskutujmy to.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Przybliżmy to.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Tutaj w Hiszpanii fioletowy mdma nie jest mdma, przynajmniej ten.
HlazSt2gyq
40Dgbe8psk
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Prawidłowe śmieci ... miałem eutylon ... postanowiłem wyrzucić ... to popieprzone rzeczy
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Znacznie bardziej podobne mdma to 5-mapb 6-mapb 5/6-apb
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Dla mnie, jak dla perfekcjonisty, nawet szampan czy cola to marketing aka bulshit i fraude. MDMA musi być czysto białe.
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
Nawet czysta biała mdma lub przezroczyste kryształy, które spotkałem, to bzdura, która testuje jako mdma. Zdarzało mi się również wyciągać fiolet z białej mdma. Uważam, że fiolet jest spowodowany przez borohydrydy
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Masz rację, brachu. Nawet całkiem biała mdma po potrójnej rekrystalizacji może wynosić tylko 87% zgodnie z testem laboratoryjnym.
Jaka jest Twoja opinia: najlepszy rozpuszczalnik do oddzielenia wszystkich tych zanieczyszczeń podczas ekstrakcji bazowej?

YnQ6oDSLy2
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Shulgin urodził się w 1925 roku. Wątpię, by mógł zrobić syntezę w 1912 roku ))))))))))))
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Co więcej, nie pracował on dla firmy Merck Pharmaceuticals, która opatentowała MDMA w 1913 roku.
 
Top