Question Pytanie o długoterminową stabilność mefedronu i innych katynonów

Ksalos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ten artykuł sugeruje, że mefedron, jak również inne katynony są niestabilne w niektórych roztworach (MeOH, ACN).

Czy ktoś ma jakieś solidne informacje na temat długoterminowej stabilności mefedronu i innych katynonów poza roztworem?

Co można zrobić poza chłodnym, suchym, hermetycznym i chronionym przed światłem przechowywaniem, aby zapewnić jak najdłuższą stabilność?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Używaj środków osuszających. Zachowaj te małe opakowania żelu krzemionkowego i włóż je do naszego gówna. Nigdy nie robiłem tego z mefedronem, ale działa na grzyby.

kolorowe lub nieprzezroczyste szkło może chronić go przed światłem bardziej niż zwykłe szkło. może spróbuj bursztynowego szkła? jest specjalnie stworzony do ochrony rzeczy przed ekspozycją na światło :3

Nie martwiłbym się zbytnio, o ile podejmiesz standardowe środki, powinno być dobrze. mefedron jest stosunkowo stabilny.
 

Ksalos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Przepraszam za natarczywość, ale znalazłem ten wątek, który sugeruje, że mefedron może ulegać degradacji, podobnie jak metylon i metkation:

Nie mam wystarczającej wiedzy chemicznej, aby rzetelnie przeanalizować te punkty.

Długoterminowa stabilność jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ lubię zbierać swoje chemikalia i zwykle nie biorę ich zbyt często.

Chciałbym przechowywać sporą ilość mefedronu przez długi czas (prawdopodobnie ponad 10 lat) i byłoby naprawdę źle, gdybym skończył ze stertą bezużytecznych śmieci.
 
Last edited:

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Przeczytałem post, który wysłałeś! Oto kilka pomocnych odpowiedzi:

"Inni sugerowali, że mefedron zamknięty w szczelnej torebce z zamkiem błyskawicznym (moja sugestia to użycie dwóch torebek i wyciśnięcie całego powietrza za każdym razem) może być przechowywany przez dwa lata (post Mony Lisy) bez utraty mocy. Przechowywać w szczelnym, wolnym od wilgoci miejscu".

"Niedawno skończyłem partię metylonu sprzed 4 lat i był tak dobry, jak przy pierwszym zakupie. Przechowywany w cienkim ziplocku w temperaturze pokojowej, w ciemnym i suchym miejscu."

"Na innym dość znanym forum jest ktoś znający się na chemii, kto sugeruje, że zarówno mefedron, jak i metylon powinny być dość stabilne, ponieważ oba są ketonami bk, choć to tylko przypuszczenie. Powiedział, że "większość fenetyloamin jest długowieczna, jeśli są przechowywane w suchym, ciemnym miejscu (przez lata!)"... ale kto wie. Znalazłem jednak ponad dwuletni metylon, który był przechowywany w szczelnie zamkniętej plastikowej torbie w temperaturze pokojowej, choć z dala od światła. Zauważyła jednak nieznaczne pogorszenie siły działania niektórych starych neodymów i alkoholi pierwszej generacji z początku 2007 roku, co może sugerować pewną degradację mefedronu (ich głównego rzekomego tajemniczego składnika)..."

Jeśli może przetrwać 2-4 lata w pieprzonej torbie ziploc (jedna z odpowiedzi mówi o metylonie, ale nie sądzę, by mefedron rozkładał się znacznie szybciej), myślę, że nic ci się nie stanie, jeśli umieścisz go w hermetycznym bursztynowym szklanym słoju i wrzucisz tam kilka pakietów żelu krzemionkowego. przechowuj go w chłodnym miejscu z bardzo małą ilością światła.
 
Top