Pytanie: czy ktoś otrzymał coś od Uberdrugs?

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Uber drugs miał wizytówkę dla 2cb i kilku innych rzeczy, zastanawiam się, czy ktoś inny miał szczęście zamówić od niego i jak to się stało, że nie masz już statusu wizytówki usuniętego ze sprzedawcy.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Też się nad tym zastanawiałem. Zamówiłem u niego i żadnych skarg, dobry produkt, świetna obsługa, a kiedy miałem złożyć kolejne zamówienie, najwyraźniej coś się wydarzyło i miał czas, aby to rozwiązać, a tymczasem jego status członka się zmienił. Myślę, że nie poszło po jego myśli, ponieważ wszystkie jego oferty zniknęły. Szkoda, bo szczerze mówiąc byłem bardzo zadowolony z jego usług. Mógł nawet po prostu wziąć moje pieniądze i nic nie wysłać, ponieważ przez przypadek sfinalizowałem wcześniej, ale wysłał wszystko plus prawie 30% więcej. Jestem ciekaw, co się stało.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Tak, sfinalizował się wcześnie po 2 tygodniach, pomyślałem, że nie będę musiał kazać człowiekowi czekać, jeśli będzie pochodził z Holandii czy coś, zwykle zajmuje to 30-35 dni, ale nigdy nie dotarło i martwiłem się, że coś się stało od teraz używam szyfrowania Pgp na moim adresie, ponieważ Days inn broadside przez 90 dni to trochę przygnębiające, kiedy mogę to wygooglować i
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Tak, jestem pewien, że ktoś inny może udzielić właściwej odpowiedzi. Zapytałem na czacie, kiedy to zauważyłem i otrzymałem dość niejasne wyjaśnienie, którego nie pamiętam. Zapytałem go sam, ponieważ i tak nie byłem pewien co do zamówienia, a on po prostu przestał odpowiadać.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Zamierzałem kupić od niego ketaminę, mieliśmy już robić interesy, gdy publikacje zniknęły, rozmawiałem z nim, a on powiedział mi, że miał problem z administratorami tej strony, ale że ma dostępne produkty, powiedziałem mu, żeby mi sprzedał, a on nie odpowiedział ponownie
 
Top