• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Cocaine MDMA Marijuana Methamphetamine Kwestionariusz dla Amerykanów

Have you or someone who isn't you but you know bought drugs from a dark market vendor in the past?

  • NO

  • Yes, it was from an individual who contacted me via the internet

  • Yes, it was from an individual who I contacted via the internet

  • Yes, it was from a dark marketplace that had several vendors of drugs ( ie Silk Road, Alpha bay, ect

  • Yes, it was from a website offering research chemicals or scheduled drugs

  • Yes it was from a P2P selling site like Craigslist, Etsy, Ebay, ect.

  • I have tried but my money was stolen / no one ever responded.


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Próbuję opracować analizę rynku sprzedaży narkotyków na czarnym rynku w Stanach Zjednoczonych. Mogę uzyskać pewne informacje od grup rządowych i stron internetowych, takie jak szacunki wartości transakcji na czarnym rynku w Stanach Zjednoczonych i rynków, które zostały zajęte i / lub ścigane, ale to tylko bardzo podstawowe informacje, a analiza rynku wymaga bardzo szczegółowych informacji.
W trakcie tej ankiety nikt nie będzie sprawdzany na podstawie swoich odpowiedzi lub informacji, którymi zdecyduje się podzielić. Nie rejestruję odpowiedzi ani nie kategoryzuję ich w większym stopniu niż to, co można zobaczyć tutaj. Szukam sposobów na poprawę funkcjonalności tej witryny dla Amerykanów, a wszelkie postępy poczynione w tym kierunku przyniosą korzyści wszystkim użytkownikom tej witryny. Jeśli masz historię do opowiedzenia lub doświadczenie, którym chcesz się podzielić, nie krępuj się. Chciałbym wiedzieć;
Czy byłeś zadowolony z zakupu?
Czy uważasz, że cena była niska, uczciwa, droga?
Z jakiej strony internetowej korzystałeś?
Jakie leki otrzymałeś?
Jakie są według ciebie przeszkody w korzystaniu z ciemnej sieci do kupowania i sprzedawania narkotyków?
Co mogłoby sprawić, że czułbyś się bardziej komfortowo kupując lub sprzedając narkotyki w ten sposób?
Ta ankieta i wszelkie informacje lub doświadczenia, którymi zdecydujesz się podzielić, są oczywiście anonimowe i dobrowolne. Zacznę pierwszy
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Czy w przeszłości kupowałeś narkotyki z dark web marketu?
Kupowałem na tej stronie kokainę, ecstasy, alprazolam, metamfetaminę i oksykodon. Kilka razy kupiłem też crack od osoby na Reddicie i harmalinę hcl od Amazona

Czy uważasz, że cena była niska, uczciwa, droga?
Przeważnie niska, niektóre określiłbym jako uczciwe

Z jakiej giełdy korzystałeś?
Patrz pytanie 1
Jakie narkotyki otrzymałeś?
Patrz pytanie 1
Jakie są według Ciebie przeszkody...? ?
Fakt, że nie ma żadnych standardów dotyczących pakowania przesyłek. Czyjś błąd może kosztować mnie wolność. Brak wystarczającej wiedzy na temat kryptowalut i tego, jak korzystać z nich anonimowo i bezpiecznie.
Co może sprawić, że poczujesz się bardziej komfortowo kupując lub sprzedając narkotyki w ten sposób?
Na pewno martwe krople. Lepsza edukacja na temat ciemnej sieci.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Kupiłem wszystko zewsząd.
Ceny DNM są na ogół uczciwe lub niskie, a w innych miejscach od uczciwych do skandalicznych.
Jakie są według Ciebie przeszkody...? ?
Głównie fakt, że praktycznie niemożliwe jest stwierdzenie, czy mali sprzedawcy, którzy nie mają wielu broni, są teraz nagle policją, czy nie.
Co mogłoby sprawić, że czułbyś się bardziej komfortowo kupując lub sprzedając narkotyki w ten sposób?
Ja również chciałbym więcej martwych kropli, mimo że nie ma możliwości, aby jakiekolwiek były w ciągu godziny ode mnie.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
To zdecydowanie poważna obawa, ale powinieneś się na to przygotować. Potrzebne jest miejsce, do którego można je wysłać, a którego nie można zidentyfikować. Jest na to kilka sposobów. Nie jestem gotów powiedzieć ci teraz, jak to zrobić, muszę dokładnie rozważyć język tego. Niech będzie niejasny, ale możliwy do zinterpretowania.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Czy kupowałeś narkotyki z ciemnego rynku internetowego... tak, chemikalia badawcze, takie jak diklauzapam, klonzolam, eitzolam... różne sterydy... korzystałem ze sponsorów stron na brotherhoodofpain i kilku e-maili, które sprzedawały surowce....Witryny z chemią badawczą, z których korzystałem, okazały się oszustwami, takimi jak gulfchems


Czy uważasz, że cena była niska, uczciwa, droga... tak od większości dostawców.



Co może sprawić, że poczujesz się bardziej komfortowo kupując lub sprzedając leki w ten sposób... martwe krople to prawdopodobnie najlepszy sposób dla mnie
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Czy uważasz, że cena była niska, uczciwa, droga?
Cena była taka, jakiej oczekiwałem, ale jakość, obsługa klienta i dyskrecja były świetne. Trudno było jednak nauczyć się, jak to wszystko zrobić.
Z jakiego portalu korzystałeś?
Moim pierwszym marketem była Agora, chyba w 2014 roku
Jakie narkotyki kupowałeś?
Wciśnięty adderall i czasami benzoes lub opiaty.
Jakie są według ciebie przeszkody w korzystaniu z ciemnej sieci do kupowania i sprzedawania narkotyków?
Nauka kryptowalut, takich jak kupowanie i wysyłanie. PGP, a także ogólnie Tor. Trudno jest zapamiętać wszystkie zmagania, ale pamiętam, że na początku było ciężko.
Co mogłoby sprawić, że czułbyś się bardziej komfortowo kupując lub sprzedając narkotyki w ten sposób?
Działam już od jakiegoś czasu. Czuję się komfortowo. Żałuję, że kiedy zaczynałem, nie wiedziałem o dostępnych poradnikach.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
O rynkach dowiedziałem się, gdy poznałem bitcoina. W tamtym czasie, jeśli wygooglujesz bitcoina, Silkroad był jednym z najlepszych wyników wyszukiwania. Mój pierwszy perchase pochodził z Agory w latach 20-tych. Dostałem kilka perków. Oprócz trawki, którą kupiłem lokalnie i krótkiego okresu kupowania tramadolu z Indii, zawsze korzystałem z rynków darnetowych.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Moje odpowiedzi będą przed znalezieniem strony Breaking Bad:

Czy byłeś zadowolony z zakupu? Czasami absolutnie! Innym razem zostałem całkowicie oszukany.
Czy uważasz, że cena była niska, uczciwa, droga? Cena zawsze była od uczciwej do drogiej. Nigdy tanie
Z jakiego portalu korzystałeś? Stary, nawet nie pamiętam. To było po zamknięciu Silk Road.
Jakie narkotyki kupowałeś? Koka, pasta Speed, MDMA
Jakie są według ciebie przeszkody w korzystaniu z ciemnej sieci do kupowania i sprzedawania narkotyków? Uwielbiam to pytanie. TOR był małą, frustrującą suką. VPN są takie powolne. Instagaram jest po prostu o wiele "łatwiejszy", chociaż nigdy nie udało mi się kupić narkotyków przez Instatagram, pomimo wszystkich doniesień prasowych.
Co może sprawić, że poczujesz się bardziej komfortowo kupując lub sprzedając narkotyki w ten sposób? Escrow jest OGROMNY!!! To dla mnie prawdziwa różnica.

Ostatnim razem, gdy zostałem oszukany, powiedziałem NIGDY WIĘCEJ. Wtedy zdecydowałem się na samodzielne wytwarzanie MDMA. Co za podróż. Szacunek dla wszystkich chemików, że teraz mogę uważać się za najniższy szczebel

Teraz po znalezieniu strony Breaking Bad:

Czy byłeś zadowolony z zakupu? Znowu trafiłem lub nie. Obecnie walę kulki z jakiejś małej partii MDMA wyprodukowanej w dobrych "starych" Stanach Zjednoczonych. Wcześniej musiałem wziąć tyle, żeby zabić konia, żeby cokolwiek poczuć.
Czy uważasz, że cena była niska, uczciwa, droga? Niezwykle uczciwa.
Z jakiej strony internetowej korzystałeś? Na razie tylko BB.
Jakie narkotyki kupiłeś? Uwielbiam MDMA. To powiedziawszy, siedziałem dziś obok faceta, który narzekał, że nie może dostać dobrej kokainy. Powiedziałem, no cóż, daj mi swój numer, może będę w stanie pomóc.
Jakie są według ciebie przeszkody w korzystaniu z ciemnej sieci do kupowania i sprzedawania narkotyków? Myślę, że chodzi o to, aby było to jak najbardziej niezawodne i krok po kroku. Zdobądź VPN, zdobądź TOR, przez bitcoin. Ta strona jest do tego świetna, ale nie sądzę, by jakakolwiek zebrała wszystko w prawdziwą skonsolidowaną listę kontrolną krok po kroku, z linkami
Co może sprawić, że poczujesz się bardziej komfortowo kupując lub sprzedając narkotyki w ten sposób? Wszystko kręci się wokół Escrow. To właśnie zmienia zasady gry. Plus anonimowe testowanie "zaufanych sprzedawców" i odpowiedzi w czasie rzeczywistym na pytania i wątpliwości. Administratorzy BB zawsze byli niezwykle responsywni i ludzcy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Chciałem przywrócić ten temat do ostatnich wątków, ponieważ 7 odpowiedzi nie ma znaczenia naukowego, a minęło 6 tygodni, odkąd pojawiła się odpowiedź.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Oczywiście, kupowałem colę, xans, H, Ice. Ceny w większości były uczciwe, w zależności od jakości. H zawsze zawyżało cenę na tym rynku, a Torzon dla USA i wiele z nich albo nie było świetnej jakości, albo, jak w przypadku Torzon, albo w ogóle nie testowało pozytywnie na H, a większość miała fent. Jedyne prawdziwe xany, które znalazłem, a moja definicja prawdziwego to coś z prawdziwej apteki i zgodnie z faktyczną definicją klasy farmaceutycznej, co oznacza, że spełnia określone kryteria, coś, o czym wydaje się, że potrzeba więcej edukacji. W tym miejscu pojawia się jedna przeszkoda. Stany Zjednoczone i znaczna część świata toczą obecnie wojnę (którą w zasadzie rozpoczęły) z produktami wytwarzanymi w laboratoriach, takimi jak fent i prasowane leki, niezależnie od tego, czy są w nich zawarte, czy nie, ponieważ zwracają negatywną uwagę na każde miejsce, w którym są kupowane i sprzedawane. Teraz prawdziwe lub fałszywe nie ma już znaczenia. Każdy, kto kupuje produkt od sprzedawcy na rynku takim jak BB, może być LE szukającym potrzebnych dowodów, aby powoli obalić wszystkie rynki, takie jak silkroad, nemesis i tak dalej. Nie ma również wystarczającej edukacji dla tych, którzy chcą bezpiecznie kupować produkty, oczywiście informacje są tam, ale ponieważ każdy nowy może kupić, sprzedawca nie ma pojęcia, czy przeprowadził jakiekolwiek badania, czy po prostu wysłał BC bezpośrednio z konta crypto.com, które właśnie kupił 10 minut temu za pomocą karty debetowej. Zezwolenie na BC staje się z tego powodu wątpliwe. Gdyby XMR był używaną kryptowalutą, kupujący musiałby przynajmniej nauczyć się podstaw bezpiecznego pozyskiwania i używania XMR, a fakt, że przynajmniej poświęcił czas na naukę wystarczającą do zmniejszenia ryzyka, sprawiłby, że czułbym się bezpieczniej. Również edukacja na temat korzystania z tails os, whonix i innych takich bezpieczniejszych systemów w celu uzyskania dostępu do darkweb. Jeśli chodzi o sprzedawców, jak powiedział Frit powyżej, standardy pakowania powinny być najważniejsze dla wszystkich. Po co płacić dodatkowo za ukrycie? Wyślij go w ukryciu lub nie wysyłaj go wcale, wszystko, co mi mówi, to to, że jesteś chciwy, leniwy lub jedno i drugie i nie obchodzi cię, czy kupujący jest zagrożony, o ile ty, sprzedawca, jesteś bezpieczny. Następnie są dane. DM jest szyfrowane, ale dlaczego nie używać kluczy prywatnych podczas dokonywania zakupu i umieszczania danych adresowych? Jeśli nie zostaną usunięte przez 90 dni, powinno to być środkiem zapobiegawczym. Używałem BB i Torzon i Torzon ma przyzwoity standard w zakresie wrażliwych informacji, takich jak adres, na który wysyłany jest produkt. Końcowe przemyślenia na pytanie, co sprawiłoby, że czułbym się bezpieczniej ponad to wszystko? Jeśli po zakończeniu jakiejkolwiek transakcji, w której obie strony są zadowolone z wyniku i została ona zamknięta, to po co w ogóle przechowywać dane? Opsec concern, deal made, deal done, ta wiadomość powinna ulec samozniszczeniu. Nie zapisuję żadnych danych tych, którzy ode mnie kupują, a kiedy otrzymuję paczkę, zostaje ona spalona, a nie wyrzucona do śmieci. Naprawdę lubię BB jako forum i rynek, jednak w razie potrzeby zawsze można wprowadzić ulepszenia, aby zapewnić wszystkim tutaj jak największe bezpieczeństwo.
 
Top