reacemic meth?

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Hej, zastanawiałem się, czy ktoś tutaj ma doświadczenie z metamfetaminą pochodzącą z Europy, czy obecnie jest to głównie racemiczna lub d-metamfetamina?
Pytam o to, ponieważ wiele osób narzeka teraz, że jest ona znacznie słabsza niż kiedyś i zastanawiałem się, co się zmieniło od kilku lat.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Mogę udowodnić tę teorię, ale myślę, że powód jest dokładnie taki, jak myślisz. Jest to racemiczny sinc w chez efedryna jest ograniczona.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tak, ale czy obecnie większość producentów nie rozdziela izomerów?
Myślałem, że tak, ale wydaje mi się, że sprzedaż racemicznych jest łatwiejsza.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tak, sprzedaż D-metamfetaminy za 100 USD/g jest trudna, gdy ludzie sprzedają D, L-metamfetaminy za 30 USD/g, a większość ludzi nie zna różnicy.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Myślałem, że istnieje ogromna różnica między tymi dwoma typami, stąd różnica w cenie. A może ludzie kierują się głównie wyglądem? (odłamki)
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Po prostu proszą o metamfetaminę i otrzymują metamfetaminę, ale racemiczną. To około 50% strat przy rozdzielaniu, a większość nigdy nie słyszała o izomerach. 🤷‍♂️
Próbowałem wyjaśnić to mojemu dostawcy, kupił odczynnik Liebermanna i pokazał mi, jak czysty jest jego produkt 🤣. Nie ma sposobu, aby powiedzieć mu, że liebermann nie ma nic wspólnego z jakością, ale tylko z kategorią substancji, a przy racemicznej czystości przez większość czasu wynosi 85-95%, ale 50% to l-met (w teorii).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Różnica jest ogromna, ale trzeba to wiedzieć. Wątpię, by 10% palaczy poniżej 40 roku życia kiedykolwiek widziało D-met. Wiele osób kojarzy uczucie podniecenia i roztrzęsienia z dobrą metą, ale tak naprawdę jest to efekt L-metamfetaminy. Potrafię odróżnić D od L po kryształkach, ale znalezienie wiarygodnych informacji na ten temat zajęło mi sporo czasu. Do tego dochodzą domieszki, które same w sobie są dziką kartą. Potrafię odróżnić czystą D, czystą L i czystą D, L, ale jeśli nie jest czysta, to tylko zgaduję. Srałbyś, gdybyś zobaczył niektóre z domieszek, wyglądają bardziej jak meta niż meta.
Oto fenyloizobutyloamina


jicmbdn2bg-jpg.18334
benzyloamina izopropylowa

BfmTpGFlUd

benzenometanamina
 
Top