otrzymywać płatności IPTV

mastergloom

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Potrzebuję rozwiązania do otrzymywania płatności kartami kredytowymi od klientów z Brazylii. Mam powtarzające się miesięczne subskrypcje usługi IPTV. Zastanawiałem się nad firmą offshore, ale muszę zarejestrować się w bramce płatności, a oni wymagają moich danych osobowych jako przedstawiciela. Chciałbym wiedzieć, czy ktoś ma jakieś pomysły na to, jak mogę nadal otrzymywać płatności na moją kartę kredytową, nie pozwalając nikomu ich śledzić i dokonywać wypłat w "przejrzysty" sposób? Może bardziej złożony schemat offshore? Albo jakiś fałszywy pośrednik? Byłbym wdzięczny za sugestie i / lub usługi rozwiązania, abyśmy mogli negocjować i współpracować.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Wygląda na to, że masz firmę skonfigurowaną jako LLC lub coś podobnego? Z mojego doświadczenia wynika, że posiadanie legalnych produktów/usług, które są kupowane i sprzedawane za pośrednictwem firmy, za pośrednictwem której można wystawiać faktury itp. pozwoli na to, aby usługi płatnicze/karta itp. były w nazwie firmy i oddzielone od danych osobowych, jeśli są prawidłowo skonfigurowane. Wydaje mi się, że zależy to również od ilości dolarów przychodzących i wychodzących oraz przepisów obowiązujących w danym kraju. Spółki LLC wydają się popularne, ale posiadanie czyjejś nazwy może być problematyczne w zależności od sytuacji. Zawsze korzystałem z legalnej małej firmy i dodawałem wszystkie dolary jako faktury gotówkowe lub płatności kartą kredytową wraz z normalną działalnością, płaciłem podatki od większości dolarów, które nie były gotówką. Robiłem to przez wiele lat, dopóki nie mogłem już sam wykonywać pracy ze względu na stan zdrowia. Nigdy nie miałem problemów, ale nie byłem też poza granicami kraju, a to zupełnie inna sprawa. Posiadanie doradcy prawnego / finansowego byłoby pomocne na stronie, nie jestem pewien, czy taki istnieje, czy nie, ale z pewnością niektóre kwestie mogłyby być obsługiwane przez typ Saula Goodmana. Nie jestem pewien, czy cokolwiek z tego pomoże, wygląda na to, że jesteś już ugruntowany.
 
Top