• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Przepis na czeski sposób

Methamphetamine

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Witam, proszę ekspertów o napisanie tutaj dokładnej procedury "Czech Way" myślę, że zainteresuje to więcej osób 😉
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
😅 Mapy.cz lub czat SimpleX 😄
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ók tak simplex chat by šel
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Tak, mam to z mapami... Ale simplex to szyfrowany czat. Rozumiem więc, że osoba, o której mowa, boi się....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Boisz się pisać na anonimowym forum, gdzie pewnie i tak to później opublikujesz? Ale może się mylę, w każdym razie podziel się, najlepiej publicznie.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Dlaczego więc miałby pisać o simplex? Nie patrz....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Chyba masz rację, nie zastanawiałem się nad tym zbytnio. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że opublikujesz to tutaj później.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
"Przepisów jest tyle, ilu kucharzy, a niewielu kucharzy robi to samo dwa razy", mówi erowid
 

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
A co dokładnie oznacza ceska cesta? Nie wiem i ludzie, którzy są nowicjuszami w tej dziedzinie, też nie będą wiedzieć.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Tak nazywa się przepis używany w Czechach. Jest to reakcja wykorzystująca czerwony fosfor, kwas fosforowy i stopniowe dodawanie jodu. Jest to bardzo szybka reakcja, która prawdopodobnie nie jest zbyt często stosowana na Zachodzie, a tutejsi chemicy o niej nie wspominają. Nazywa się też 2x20minut.
Gdzieś tutaj obcokrajowcy dyskutowali o tym, dlaczego czeska meta działa znacznie lepiej i inaczej niż ich.
Ktoś tam wspomniał, że to z powodu tej procedury, ale ta procedura, jeśli nie znasz dokładnych kroków co i jak, nie kończy się dobrze.

I oczywiście, chociaż jest tu kilka osób, które wiedzą, nie chcą się dzielić, ponieważ po prostu czeskości nie można zaprzeczyć nawet w tej społeczności....
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Oczywiście nikt nie będzie się tym dzielił... między sobą, tak... to nasze dziedzictwo narodowe, czy ci się to podoba, czy nie... ci, którzy serwują to reszcie Europy, są moim zdaniem popieprzeni.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
🤣🤣 Jezu, co za dziedzictwo.
Proszę, reszta Europy stawia na bezpieczną produkcję. "Nasz" proces jest dość niebezpieczny, dlatego go nie używają.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
i dlatego wszędzie jest 80% bzdur... bierz to jak chcesz... dorastałem z kolbą jako śmierdziel, jestem bliżej niej niż czegokolwiek innego, zależy mi... mam to w dupie
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
:) Jeśli jednak ktoś zapłaci odpowiednią cenę, podzielę się recepturami i pomogę z pierwszymi pierścieniami.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Podzielę się jeszcze jedną zabawną historią. Mój znajomy co tydzień kupuje od nauczycieli około 100 gramów herbaty na sprzedaż. Mówi, że jest parzona czeską metodą i że (cytat) "filtruje przez srebro czy coś takiego".
Ciekawe, pomyślałem. I dopiero później wszystko do mnie dotarło: nitroetan przez azotan srebra (jeśli nie rozumiesz, ucz się dalej, może kiedyś zrozumiesz)...
"Czeska para" to absolutny mit utrzymywany przy życiu przez strzelców takich jak pan Saytam. Ale dopóki są gotowi płacić tyle, ile płacą, nie obchodzi mnie to, niech wierzą w to, co chcą.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Nikomu nic nie płacę... Nie wiem, co cię trapi. Jesteś tylko Rejpalem. Chciałem tylko rozpocząć dyskusję na temat gotowania czeskich pierników. Była o tym mowa na forum Niemców i ludzi Zachodu.... W
masz rację, nie ma czegoś takiego jak czeskie parno. Ale tutejsi chemicy stosują długie, czyste i bezpieczne procedury, których u nas nie robi się zbyt często. I często w Europie robią racemiczną metę. W naszym kraju produkują, w kategoriach laika, jodową d-metę, która pachnie jak toulen. Który mentalnie działa w zupełnie inny sposób.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Po prostu, jako smarkacz, najwyraźniej tego nie rozumiesz...
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Nie jestem ekspertem, ale próbowałem czeskiego pico kupionego na ulicy i kryształu kupionego w darknecie i mogę sam powiedzieć, że to niebo a ziemia i zasadniczo myślę o tych dwóch rzeczach jako o dwóch różnych produktach, ponieważ są one całkowicie różne pod względem efektów i właściwości. Określenie "Ceske parno" rozumiem jako czystą d-metamfetaminę produkowaną głównie z pseudoefedryny lub efedryny w stosunkowo mniejszych ilościach, nie upieram się przy konkretnej metodzie bo niewiele o tym wiem. Zdecydowanie nie opisałbym tego, co kartele gotują dziesiątkami i setkami kilogramów jako czeskie opary, nawet jeśli zostały ugotowane przez sąsiada, ponieważ w rezultacie powstaje racemiczna mieszanka 50:50, która ma niewiele wspólnego z czystą czeską przyprawą.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Dokładnie o tym mówię. Tłumaczeniami czeskiego parno stridave zajmuję się od 12 lat. W tym czasie próbowałem też chmur mety z darkweb.... Nigdy nie mogłem porównać do czeskiego piernika, z wyjątkiem jednego razu lata temu, kiedy jacyś faceci z Liberca sprzedawali kryształ na darkwebie, to było dobre.....
 
Top