Proszę o pomoc w dokończeniu tłumaczenia z helional na mda.

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Potrzebuję teraz kogoś, kto pojedzie do Portugalii i dokończy ten ostatni krok, w którym dodajemy ksylen.
Nie wiem, jak to zrobić, ani nawet co należy zrobić od teraz - ale mam postać chrystalizowaną, która pojawiła się, gdy obniżono ph kwasem chlorowodorowym i utworzyły się kryształy. ale teraz wiem, że musimy zrobić krok z ksylenem - czy ktoś może pomóc?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
"Roztwór schłodzono i ekstrahowano ksylenem. Roztwór przefiltrowano, a filtrat przemyto ksylenem i dodano porcje ksylenu. Około 100 ml stężonego HCL dodano do ksylenu, wstrząśnięto i oddzielono. Roztwór wodny ekstrahowano ksylenem i oddzielono ksylen. Następnie amina została uwolniona z części wodnej za pomocą NaOH i przetworzona w zwykły sposób w celu uzyskania MDA".

znalazłem to w innym pytaniu, mam nadzieję, że pomoże ^_^
 

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Hej - naprawdę tego nie rozumiem. - Od początku do końca nie jest jasne, co robić.

Po pierwsze - jeśli mam już sól - jak to się dzieje, że ją "ekstrahuję"? - czy jest to tak zwany proces "ekstrakcji" - co jest wtedy opisane?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
BxNHfdaL0T


Nie wiem nic o syntezie mda, ale odchodząc od naukowej definicji soli, po prostu próbujesz podzielić sól mda na jej części składowe, aby uzyskać czyste mda. Dobrym tego przykładem jest czysta amfetamina kontra sole amfetaminy (takie jak siarczan amfetaminy, sacharynian dekstroamfetaminy, monohydrat asparaginianu amfetaminy i siarczan dekstroamfetaminy), które znajdują się w adderallu. Nie wiem, jak rozdzielić sole mda, ale mogę spróbować znaleźć dla ciebie przewodnik, jeśli chcesz?
 
Top