Skończył się metanol, ale masz olej A

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Przyjaciel ma kilka butelek oleju A, ale skończył nam się alkohol metylowy, którego używamy do mieszania z olejem, a następnie zakwaszania kwasem siarkowym w celu uzyskania doskonałego produktu.
Teraz, gdy skończył się metyl, niektórzy ludzie powiedzieli, że alkohol etylowy 96% i 4% wody również spełnia swoje zadanie, ale nie jestem pewien.
Jak myślisz, co najlepiej zrobić, może znajdę izopropanol klasy przemysłowej, aceton 99%, ale jak myślisz, co najlepiej zrobić.
Tnx za odpowiedzi,
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Zdecydowanie ceton, ponieważ schnie znacznie szybciej i stwarza mniejsze zagrożenie dla zdrowia, a rezultat jest lepszy.
Izopropanol moim zdaniem ma zbyt silny zapach szpitala i zbyt wysoką lepkość.

Ale co do cholery można dostać na wodzie ? Unikać jak się da
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Sprzedajesz swoją amfetaminę jako makaron? Albo na sucho?
Tak, możesz użyć etanolu 96%, jeśli sprzedajesz go na mokro...
Jeśli sprzedajesz ją na sucho i suszysz za pomocą wirówki: nie używaj etanolu, ponieważ część amfetaminy rozpuszcza się w 4% wodzie.
Nigdy nie używałem acetonu do siarczanu amfetaminy, tylko do amfetaminy hcl.
Nigdy też nie używałem ipa do amfetaminy...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tak, to jest mokre, to jest w cenie tutaj, które sprzedają rzeczy, więc etanol tak jasny, jak to możliwe, jest najlepszą opcją, jak sądzę, więc jeszcze jedno pytanie dotyczące całego procesu.
Patrzyłem, jak robią pastę, to jest jak piekielna kuchnia, niektórzy zostają poparzeni przez kwas, niektórzy ph spadają poniżej 5, robią to na oko jak babcia, kiedy użyłem papieru ph, zobaczyłem, że jest źle, myślę, że najważniejszą rzeczą jest to, jak upuszczasz kwas w roztworze oleju i alkoholu, mieszają olej i alkohol w stosunku 1: 1,5, a następnie upuszczają kwas z butelki litrowego kwasu siarkowego, około 4/5 łyżki stołowej, a następnie rozpoczynają reakcję, która jest fioletowa, jak woda na gorącej płycie z olejem.
Dla mnie to jest złe, ale powiedzieli, że tego się nauczyli.
.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Tak, to piekło w kuchni, można zrobić kilka rzeczy, aby temu zapobiec, po pierwsze: umieścić etanol / metanol w lodówce, aby było minus 24 stopnie, po drugie rozcieńczyć kwas.
Jeśli chodzi o ph, mogę tylko powiedzieć, że lepiej zmierzyć za dużo... niż za mało...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nie jestem zaznajomiony z olejem a-oil i nigdy nie widziałem amfetaminy na sprzedaż, ale wiem, że metanol jest czasami środkiem metylującym w niektórych syntetykach. Nie wiem, gdzie jesteś, ale suszarka gazowa to metanol, a ja destyluję metanol z płynu do spryskiwaczy i widzę rzeczy w sklepach motoryzacyjnych, które są metanolem lub mieszaniną, którą można destylować w celu skoncentrowania. Yall próbuje zrobić etamfetaminę🤔 teraz muszę sprawdzić, czy to w ogóle coś edytować; Etyloamfetamina wywołuje efekty podobne do amfetaminy i metamfetaminy, chociaż ma słabszą moc.[potrzebne źródło] W równych dawkach etyloamfetamina jest subiektywnie mniej euforyczna.[potrzebne źródło].
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
To bardzo dobry sposób na uzyskanie substancji, ale w tym przypadku chcą po prostu użyć metanolu jako rozpuszczalnika do zasolenia siarczanu.
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dostałem pół kilograma tego towaru i jest gówniany, więc pomyślałem, żeby kupić 100 ml oleju, zrobić czystą partię, a następnie wymieszać z tą połową, aby postawić dobry towar.
Czy substancja różni się, jeśli użyję kwasu fosforowego, siarkowego lub innego?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Tak, każdy rodzaj kwasu daje inny produkt

h2so4 da siarczan amfetaminy
Hcl da amfetaminę hcl
itd. itd...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Co preferujesz?
Myślę, że ta metoda nie jest stymulująca jak inne, seks = 0 rozmowy = 0 dobrego snu.
Co może być nie tak, kiedy kupuję pastę w innych miejscach, że pasta jest szalona, mam siłę do pracy, myślenia, seksu przez całą noc itp. itd. Ale ten amf daje mi tylko przebudzenie rano i nic więcej!
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Próbowałeś ponownie przekształcić pastę w olej? I ponownie krystalizować za pomocą metanolu i h2so4? Może twoja pasta jest pocięta dużą ilością kofeiny...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nie, nie, po prostu chcę zrobić ze 100 ml oleju "czystą" substancję, a następnie dodać tę uciętą prędkość.
Wiem, ile ucięli i to jest za dużo dla moich klientów.
Robią 2kg z połowy miotu, 500(a)800ml(Met) i na koniec po zakwaszeniu dodają 800gr kofeiny.

Więc chcę po prostu dodać czystą przeszłość do tego pełnego kofeiny materiału, aby uzyskać jak najlepszy wynik.
Na przykład mam 700 gramów zmieszanej prędkości i 100 ml oleju.
Wystarczy zrobić 100 ml oleju + 150 ml alkoholu i zakwasić to, a następnie po uzyskaniu prawidłowego PH włożyć do lodówki i rano dodać to wszystko do tego pokrojonego materiału.
 
Top