Solenie n,n-DMT?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Cześć chłopaki,
Tak więc jestem na ostatnim etapie syntezy, którą śledziłem od tryptaminy do wolnej bazy n,n-DMT - czekam tylko na komorę próżniową / desykator zgodnie z pracą w syntezie, którą śledzę ALE

Jeśli odniosę sukces, mam potencjał na dużą ilość DMT i aby mieć wystarczającą pewność, aby przeprowadzić dużą syntezę lub nawet kilka mniejszych syntez, muszę mieć pewność, że mogę ją zasolić do czegoś bardziej stabilnego.

Słyszałem, że sól fumeratu jest stabilna, ale nie mam zbyt wiele kwasu fumarowego i trudno go zdobyć.
Mam również kwas fumarowy, a także wiem, że tryptamina jest dość stabilna jako sól benzoesanowa, a mam mnóstwo kwasu benzoesowego (nawet jeśli pachnie jak kutas osła).

Czy ktoś tutaj może pomóc? Wiem, że poeksperymentuję, gdy będę miał suchy produkt freebase z niewielkimi ilościami w probówkach, ale jeśli ktoś już to wszystko zrobił i wie, co powinienem zrobić, to proszę o komentarz?
Niczego nie sprzedaję, więc wszystko będzie musiało być przechowywane na potrzeby własne i znajomych. Ludzie generalnie zbytnio się tego boją, ale wydaje mi się, że dopóki zamkniesz oczy, niewiele może pójść źle...., choć intensywne kilka pierwszych razy.
Byłbym zainteresowany przygotowaniem umowy typu "kroplówka", to byłoby fajne, ale wydaje się, że jest to coś, do czego zdecydowanie potrzebujesz kogoś innego - nawet po to, by cię z tego wyciągnąć!
 
Top