Defendant found to be a scammer Scam deal with spanapa

Status
Not open for further replies.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Ten temat był już poruszany tydzień temu, ale wtedy @spanara przyszedł do oddziału z odpowiedzią, więc najwyraźniej wątek został usunięty przez administratora.

Ten tydzień minął ponownie bez żadnego rezultatu: i nie ma sensu czekać od sprzedawcy poza wyraźnym i bezpośrednim zwrotem pieniędzy.

To nie była pierwsza transakcja, a pierwsza transakcja była nawet w porządku. Więc przeniosłem krypto bez wahania 14.04.23.
Ale to obecne zamówienie nie zostało wysłane w ciągu dwóch tygodni, więc przyszedłem tutaj na forum. Następnie, gdy tylko opublikowałem sprawę, otrzymałem od sprzedawcy odpowiedź z pustym numerem śledzenia i standardowym "blahblahblah-be-calm-sending right-now".
Czy mam zwrócić uwagę na fakt, że przesyłka z tym numerem śledzenia nigdy nie została wysłana? Oczywiście, że nie została(((
A niech to! W ciągu ostatniego tygodnia otrzymałem szereg odpowiedzi ze standardowym "jutro", kontynuując do punktu, w którym nie ma potrzeby wysyłki. Fakt ten został wskazany sprzedawcy i otrzymano obietnicę zwrotu pieniędzy. Czy mam zwrócić uwagę na fakt, że pieniądze nie zostały zwrócone? Nie zostały (((

Do administratora. Kopia wiadomości e-mail z dokładnymi szczegółami w PM na żądanie. Proszę nie zamykaj tematu, dopóki nie zostanie rozwiązany.
ESh5DJNO1P PBmVZfFQNn
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
nie wygląda to dobrze @spanapa po prostu zwróć mu pieniądze
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Nie słyszałem nic od @spanara. Ani towarów, ani zwrotu pieniędzy.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Wiesz, co ludzie powiedzą: Dlaczego nie użyłeś escrow?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Zadaję sobie to samo pytanie. hahaha.
Prawdopodobnie dlatego, że nie była to pierwsza transakcja i chcę być dobrą osobą i ułatwić to sprzedającemu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Tylko Escrow, przepraszam za to.

Co za pech, że @spanara się z tego wycofał, co za szkoda - ten sprzedawca miał potencjał do rozwoju.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top